Jesteś świadkiem interesującego wydarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chciałbyś się podzielić jakimś sekretem? Napisz do nas: kontakt@se.pl

Wiadomości

Nowy Jork
0

Dwuletni chłopczyk cierpiący na autyzm, który wypadł z okna, wylądował na metalowej pokrywie kosza na śmieci. Najważniejsze, że według lekarzy dziecko przeżyje!

Nowy Jork
0

Wybory do Rady Dyrektorów największej polonijnej instytucji finansowej: Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej wkraczają w decydujący moment. Do skrzynek pocztowych członków trafiły karty do głosowania. Oprócz nich adresaci otrzymali listę kandydat...

Nowy Jork
0

Na parkingu przy sklepach Walmart i Marshalls w Garfield doszło do strzelaniny między handlarzami narkotyków.

Nowy Jork
0

Do groźnego pożaru doszło we wtorek po południu w jednym z domów na Long Island. Jak informuje policja płomienie ognia wydobywające się z domu, w którym mieszkało dwoje starszych ludzi, zauważył przechodzień, który zaalarmował strażaków.

Nowy Jork
0

Jeden z największych sektorów kalifornijskiej gospodarki walczy o przetrwanie. Plantatorzy cytrusów usiłują wytępić szkodnika, który zagraża ich wieloletniej pracy.

Nowy Jork
0

McGuiness Boulevard stanie się tzw. „arterial slow zones”. Obowiązujący dotychczas limit 30 mil/h zostanie zmniejszony do 25 mil na godzinę.

Najpopularniejsze Logo SE TV
Nowy Jork
0

Ponad 43 tys. kilogramów parówek wycofa ze sprzedaży w całych Stanach koncern Kraft Foods.

Nowy Jork
0

(47 l.), pracująca w Center Moriches High School, chciała „wyluzować” i poczuć się jak najbardziej niesforni uczniowie. Ale przesadziła! Policja z Suffolk County podaje, że w poniedziałek wieczorem pijana, a także pod wpływem narkotyków wsiadła do swojego ...

Nowy Jork
0

Paczka ze sklepu wysyłkowego Amazon, jaka dotarła do ośmioletniej mieszkanki Staten Island, wypełniona była... prezerwatywami. Teraz nowojorska policja prowadzi dochodzenie, jakim cudem tego rodzaju „towar” ktoś zaadresował na nazwisko dziecka.

Nowy Jork
0

Siedem osób zostało obrabowanych w Central Parku tylko jednego dnia - w poniedziałek. Do pierwszej napaści doszło na East 96th Street i Fifth Avenue, tuż obok wejścia do parku.

Nowy Jork
0

Kłęby duszącego dymu spowiły w poniedziałek po południu okolicę Jackson Heights na Queensie. A wszystko przez groźny pożar, do którego doszło w pomieszczeniach handlowych znajdujących się przy 74-09 37th Ave. - w pobliżu 74th Street.

Nowy Jork
0

Półtora roku od przejścia przez metropolię nowojorską huraganu Sandy, mieszkańcy Rockaways zyskują pewność, że będą mieli nowy deptak. Stary został doszczętnie zrujnowany przez niszczycielski żywioł...

Nowy Jork
0

Nowy Jork
0

16 maja w Nowym Jorku będzie Dniem Barbary Walters! Taką decyzję podjął burmistrz Bill de Blasio. Ogłosił ją podczas show telewizyjnego „The View” w telewizji ABC. Zrobił to osobiście, będąc gościem w programie Walters.

Nowy Jork
0

Nie tylko w Nowym Jorku i New Jersey, lecz także w sąsiednich stanach Polacy dbają o papieskie symbole. Z inicjatywy zarządu Szkoły Kultury i Języka Polskiego w Bridgeport (Connecticut), skrzyżowanie Kossuth St. i Pulaski St. w tym mieście nosić będzie imi...

Nowy Jork
0

Nie dla wszystkich minione święta były radosne... Przez nieuwagę opiekunów i wskutek zaprószenia ognia na Far Rockaway zginęło dwoje czteroletnich dzieci!

Nowy Jork
0

Kevin Canty, b. oficer NYPD, w swoim domu i na oczach dzieci zastrzelił własną żonę...

wygraj 1000 zł
Wasiukiewicz
na dziś
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida