Expressem

30.12.2007, godz. 19:19

Mazowieckie
Śmierć w dyskotece

W czasie bójki na dyskotece w Starej Wsi pod Węgrowem (woj. mazowieckie) zginął 16-letni chłopak. Najpierw ustalono, że mógł zostać uderzony w twarz przez pracownika ochrony, przewrócił się i stracił przytomność. Jednak późniejsze ustalenia i przesłuchania świadków odrzuciły tę wersję. Na razie nie wiadomo, kto zadał śmiertelny cios nastolatkowi.

Wrocław
Bestia a nie syn

Wczoraj zmarła 87-letnia staruszka, którą w stanie skrajnego wyczerpania do wrocławskiego szpitala przywiozło pogotowie - podało RMF FM. Lekarze mimo usilnych starań nie zdołali jej uratować. W rękach policji jest 51-letni syn kobiety. Podczas zatrzymania był pijany jak bela (3,5 promila). Mężczyzna usłyszał zarzut narażenia matki na niebezpieczeństwo utraty życia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Łódź
Zatruli się gazem

Troje łodzian z bloku przy ulicy Bratysławskiej 13 i mieszkania nr 13 śmiertelnie zatruło się wczoraj gazem. Zgłoszenie o tym, że coś niedobrego dzieje się w tym domu pogotowie dostało też o godzinie 13. Strażacy przez balkon weszli do mieszkania. Znaleźli zwłoki dwóch mężczyzn (66 l. i 49 l.) i 56-letniej kobiety.

Gaz ulatniał się z bojlera na ciepłą wodę zamontowanego w kuchni.

tagi: expressem
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: