Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Córeczka Zosia najważniejsza dla Nowatora. Jakim ojcem jest raper disco polo?

Córeczka Zosia najważniejsza dla Nowatora. Jakim ojcem jest raper disco polo?

25.09.2015, godz. 20:00
Nowator
foto: Materiały prasowe

Paweł Lipski od lat znany jest jako Nowator. Choć w tekstach jego piosenek kobiety traktowane są trochę lekceważąco, prywatnie muzyk jest dżentelmenem, który potrafi zadbać o swoją partnerkę oraz kilkumiesięczną córeczkę Zosię. Podobno mała już interesuje się muzyką. Czy w domu Pawła Lipskiego rośnie zatem kolejne pokolenie muzyków?

Wykonawca hitu tegorocznych wakacji, czyli piosenki „Wrócę nad ranem", której kompozytorem jest Paweł Jasionowski - wokalista zespołu Masters, opowiada o tym jak czuł się w roli modela, podczas sesji zdjęciowej, na której mieliśmy okazję mu towarzyszyć. Ponadto zdradził nam, jak często wraca do domu nad ranem i jakim jest ojcem dla swojej córeczki Zosi. W naszej rozmowie nie mogło też zabraknąć pytań o plany muzyczne. Okazuje się, że muzyk szykuje dla swoich fanów wiele niespodzianek. Czy będą to kolejne kawałki disco polo, czy może Nowator zamierza wrócić do swoich raperskich korzeni? Tego wszystkiego oraz wielu innych ciekawostek dowiecie się z naszej rozmowy video.

Nowator znany z takich hitów jak: „Moja Panienka", „Przez chwilę", „Czemu tak jest" oraz utworu "Wrócę nad ranem", będącego odskocznią od jego dotychczasowego stylu. Ten ostatni singiel szturmuje właśnie listy przebojów w wielu rozgłośniach radiowych.

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: