Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Jubileusz 15-lecia Power Play

Jubileusz 15-lecia Power Play

25.08.2016, godz. 05:00
POWER PLAY
POWER PLAY foto:

Mazowiecki Iłów już dzisiaj stanie się stolicą polskiej muzyki tanecznej. Impreza "Pożegnanie lata" zgromadzi na scenie czołówkę disco polo. Główną gwiazdą imprezy będzie jednak grupa Power Play, która świętuje 15-lecie swojej działalności.

Aż trudno uwierzyć, że zespół Power Play z Sylwestrem Gazdą na czele ma już 15 lat! Znamy ich z takich hitów, jak: "Lubisz to lubisz", "Co ma być, to będzie", czy "NajPiękne".

- Czas biegnie naprawdę szybko. Pamiętam, jak zaczynaliśmy. Długo pracowaliśmy na uznanie publiczności. Marzyliśmy o tym, żeby mieć dla kogo śpiewać. Obecny sukces przerósł nasze oczekiwania - w rozmowie z "Super Expressem" wyznaje Sylwester Gazda (37 l.). - Jestem zaszczycony, że czołówka zespołów muzyki disco będzie śpiewać moje piosenki, a sam wystąpię w duecie z Czadomanem i z Radkiem Liszewskim - zdradza nam wokalista.

To jednak nie wszystko, bo piosenki z repertuaru Power Play, poza autorskimi przebojami, zaśpiewają również inni wykonawcy.

W Iłowie koło Sochaczewa zobaczymy m.in.: Akcent, Boys, Classic, Weekend, After Party, Czadoman i MIG oraz Kate Ryan. Start imprezy o godz. 16.00.

Zobacz także: Sylwek Gazda z Powerplay: "Chcę mieć swojego mistera"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: