Disco-Polo News Galerie Wideo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl disco polo news Mejk odpoczywa na Teneryfie [ZDJĘCIA]

Mejk odpoczywa na Teneryfie [ZDJĘCIA]

15.03.2017, godz. 05:00
MEJK NA TENERYFIE
MEJK NA TENERYFIE foto:

Któż nie zna ich hitów "O mamma mia" czy "Dla ciebie". Grupa Mejk, czyli Elwira i Mariusz, odpoczywają po sezonie koncertowym. Teraz do Wielkanocy mogą pozwolić sobie na odrobinę lenistwa.

- Przynajmniej dwa razy w roku staramy się z mężem jechać na wakacje. Tym razem wybraliśmy słoneczną Teneryfę, ale najpierw były narty w Białce - opowiada nam wokalistka.

- Upragniony reset na Teneryfie, po całym roku pracy. Odpoczywaliśmy na południu słonecznej wyspy, więc tu oczywiście słońce i plażing. Zrobiliśmy też sobie wycieczkę autem po wyspie. Widoki gór i oceanu jednocześnie, żółta plaża wśród skał, to wszystko robi niesamowite wrażenie - mówi podekscytowana Elwira. W miejscowości, w której mieszkali, było centrum rozrywki Teneryfy. Nic dziwnego, że kręci się tam wielu turystów.- W sobotni wieczór mieliśmy niezwykłe spotkanie. Idąc głównym deptakiem, spotkaliśmy Andre. Mówię do Mariusza: "Patrz, jaki do Andrzeja gościu podobny". Okazało się, że to właśnie on. Również był w tym terminie na wyspie. My lecieliśmy z Warszawy, on z Gdańska. Wypiliśmy drinka w jednej z kafejek i umówiliśmy się do teatru muzycznego, gdzie przy muzyce na żywo tańczą flamenco. Każdemu, kto nie był na Teneryfie, polecam tę hiszpańską wyspę. Słońce, ocean, góry, palmy i świeże owoce dojrzewające w pełnym słońcu, robią swoje. Bajeczka! - zachwala Mejk.

Zobacz także: Zenek - Król jest tylko jeden. Martyniuk w reklamie napoju energetycznego. [WIDEO]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: