Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Muzyka disco polo pojawi się Pegazie. TVP ma taki pomysł

Muzyka disco polo pojawi się Pegazie. TVP ma taki pomysł

16.02.2016, godz. 14:00
Pegaz
foto: YouTube

Przez lata lekceważone, tym bardziej w kulturze. Dzisiaj przeżywa renesans, przyciąga tłumy fanów i pojawia się już nie tylko w programach rozrywkowych. Przy okazji prezentacji nowej, wiosennej ramówki Telewizji Polskiej, dyrektor telewizyjnej ,,Jedynki" zdradził w rozmowie z nami, że tematy związane z disco polo będą obecne także w programach kulturalnych...

Jan Pawlicki przyznał, że choć na antenie TVP 1 nie ma cyklicznego programu dedykowanego temu gatunkowi, co publiczny nadawca gości na antenie wokalistów z tego nurtu.

- Nie zamykamy się na disco polo. Muzycy z tej branży często bywają gośćmi popularnych programów rozrywkowych, m.in. „Jaka to melodia", czy „Świat się kręci". Z pewnością, w programach kulturalno - rozrywkowych, pojawią się jej akcenty – mówi w rozmowie z SE.pl Jan Pawlicki.

Nowy dyrektor TVP 1 zdradził także, temat disco polo ma szansę zaistnieć w jednym z wydań reaktywowanego, kultowego programu o kulturze ,,Pegaz". Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak...

- Bardzo możliwe, że „Pegaz" zahaczy o kulturę lat 90-tych, kiedy to właśnie disco polo miało swoją pierwszą falę rozkwitu. Pozytywnie podeszliśmy również do licznych zgłoszeń gwiazd disco polo do eurowizyjnych eliminacji. Muszę przyznać, że wśród nich jest kilka wartych zainteresowania piosenek - dodaje w rozmowie z portalem SE.PL Pawlicki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: