Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Nie wstydzę się swojego ciała

Nie wstydzę się swojego ciała

18.01.2017, godz. 02:00
CLAUDI
CLAUDI foto:

Jest piękna, odważna i chce wnieść do muzyki disco polo trochę więcej seksu i pikanterii. I udaje jej się to w 100 procentach! Claudi właśnie zrzuciła ciuszki i pokazała ponętne kształty w magazynie dla panów. Rozbierana sesja nie była dla niej problemem. - Lubię swoje ciało - wyznaje nam Claudi.

W swoim hicie "Daj mi tę noc" śpiewa, że lubi być niegrzeczna. I słowa danego fanom dotrzymuje. Claudi właśnie pokazała się nago w sesji dla magazynu "CKM".

Wokalistka często porównywana jest do Natalii Siwiec (34 l.) i nie ma nic przeciwko tym porównaniom. Rzeczywiście, są równie piękne, seksowne i nie boją się pokazywać swoich wdzięków. Zrobienie odważnych zdjęć nie było dla Claudi żadnym problemem. Jest pewna siebie, a swoje ciało chętnie pokazuje też w teledyskach i na scenie. Chce tym samym stworzyć nową jakość: sexy disco polo.

- Nie dążę do skandalu. Lubię tylko wnosić trochę pikanterii. W sypialni lubię zaskakiwać pomysłami. Ale jestem typem romantyczki: świece, wino, romantyczna muzyka, ciemność... - zdradza artystka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: