Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Shazza została DJ-ką

Shazza została DJ-ką

22.03.2017, godz. 02:00
Źródło: Super Express TV

W takiej wersji jeszcze nikt jej nie widział! Shazza za DJ-ską konsolą i roztańczony, kolorowy tłum na parkiecie - taki obraz ukazał się naszym oczom, kiedy odwiedziliśmy gwiazdę disco na planie najnowszego klipu.

Shazza na potrzeby teledysku do utworu, pt. „Szalony Wymyślony” wcieliła się w rolę energicznej i seksownej DJ-ki. Gwiazda przyznaje, że był to pomysł reżysera Nikodema Rakoczy, który bardzo przypadł jej do gustu, więc zgodziła się na tę wizję.  - Zawsze pracuję z profesjonalistami, do których mam zaufanie. W roli DJ-ki czułam się świetnie. Na planie panowała niesamowita atmosfera. Dawno tak dobrze się nie bawiłam - mówi „Super Expressowi” piosenkarka. Tytułowym „Szalonym Wymyślonym” został Kamil Grzybicki, tancerz, którego można oglądać na scenie, podczas koncertów Shazzy. Na planie zdjęciowym artystce towarzyszyli również wyjątkowi goście.

- Do udziału w klipie zaprosiłam swoich przyjaciół oraz tancerzy. Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Już nie mogę doczekać się efektów końcowych - uśmiecha się Shazza. Muzykę i słowa do nowej piosenki, tradycyjnie napisał Tomasz Samborski, przyjaciel wokalistki. Utwór jest bardzo taneczny i znakomicie nadaje się, zarówno na imprezę w dyskotece, jak i na domówkę. Za kostiumy odpowiadał Andrzej Maroszek. Premiera klipu zaplanowana jest na kwiecień, oczywiście w programie „Disco Relax”.

Zobacz: Zenek - Król jest tylko jeden. Martyniuk w reklamie napoju energetycznego. [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: