Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Spodek odleci z disco polo!

Spodek odleci z disco polo!

11.11.2015, godz. 14:00
Disco Attack
foto:

Macie jeszcze szansę, aby o godzinie 18 znaleźć się w centrum wielkiego, discopolowego zamieszania! W katowickim spodku rozpocznie się o tej godzinie wielka impreza z udziałem najlepszych zespołów z branży. Disco Attack zaatakuje Górny Śląsk.

Warto wspomnieć, że ta najsłynniejsza i legendarna sala koncertowa w Polsce jest wyremontowana i odnowiona. Dzięki temu podczas dzisiejszego koncertu jego organizatorzy będą mogli zaprezentować najlepszy sprzęt, który sprawi że efekty audiowizualne zrobią na wszystkich ogromne wrażenie.

Na scenie w Katowicach pojawią się : BOYS, M.I.G., AFTER PARTY, EXTAZY, POWER PLAY, BASTA, D-BOMB, FREAKY BOYS, CAMA SUTRA, LONG & JUNIOR, PUDZIAN BAND, CZADOMAN, KORDIAN, JESIKA, DIADEM, MAGDA NIEWIŃSKA i DI DŻEJ MIETEK. Czyli najlepsi!

W Spodku będzie można usłyszeć m.in. „Wymarzoną", „Słodką wariatkę" zespołu MIG, Czadomana „Ruda tańczy jak szalona" , „Kocham ten stan" Evy Basty i „Co ma być to będzie" zespołu Power Play. Organizatorzy gwarantują 7 godzin odlotowej zabawy!

Wszystkie szczegóły na www.discoattack.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: