Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Wytańczyła dla Radka 3 miliony!

Wytańczyła dla Radka 3 miliony!

15.09.2016, godz. 03:30
RADEK LISZEWSKI - ZESPÓŁ WEEKEND
RADEK LISZEWSKI - ZESPÓŁ WEEKEND foto:

Radek Liszewski (40 l.) nie posiada się z radości. Jego hit "Ona tańczy dla mnie" ma już prawie 100 milionów wyświetleń w popularnym serwisie internetowym. Dzięki temu muzyk zarobi 3 mln zł i to jeszcze nie koniec.

Polacy uwielbiają hit "Ona tańczy dla mnie". Oglądają go w internecie od czterech lat. Lada chwila uzbiera się 100 milionów kliknięć, a za każde serwis płaci 3 grosze. Z tak niewielkiej kwoty uzbiera się niezła sumka, bo aż 3 mln złotych. Trzeba przyznać, że to nie lada wyczyn. Nawet przeboje słynnej na całym świecie Madonny (58 l.) nie cieszą się takim zainteresowaniem. I tak utwór tej amerykańskiej wokalistki "Girl gone wild" - hit z płyty z 2012 roku - do dzisiaj ma tylko 14 milionów wyświetleń! Britney Spears (35 l.), która również zrobiła światową karierę, nie może pochwalić się specjalnymi osiągnięciami. Jej utwór "Criminal" z 2012 roku ma tylko 51 milionów internetowych odsłon. Jak widać, nasz Radek pobił nawet słynne gwiazdy.

- Cały czas bardzo mi miło, że mój przebój podoba się Polakom, i nie tylko. Wiem, że postawiłem sobie wysoko poprzeczkę i trudno będzie mi przebić ten hit kolejnym utworem - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Radek.

Zobacz: Jorrgus: Od września nie tknę alkoholu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: