Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Zespół MIG nagrodzony przez YouTube

Zespół MIG nagrodzony przez YouTube

26.01.2017, godz. 02:00
ZESPÓŁ MIG
ZESPÓŁ MIG foto: Materiały prasowe

Internetowy serwis YouTube stał się wyznacznikiem nowych trendów w świecie rozrywki. Obecnie to statystyki odwiedzin kanału artystów, liczba wyświetleń ich teledysków czy odsłuchów utworów stały się realną miarą popularności zespołów muzycznych. Twórcy najpopularniejszych kanałów mogą liczyć nie tylko na uwielbienie rzeszy fanów, ale również na uznanie twórców popularnego serwisu. Do grona wyróżnionych dołączyły formacje MIG i After Party.

- To zasługa naszych fanów, którym serdecznie dziękujemy za to, że są z nami. Nie spoczywamy na laurach i już pracujemy nad nowymi utworami. Mamy nadzieję, że będą cieszyły się równym powodzeniem, jak te dotychczasowe - cieszy się Marek Gwiazdowski (34 l.), twórca największych przebojów zespołu MIG.

Jakie to uczucie otrzymać Srebrny Przycisk Play od serwisu YouTube? Na to pytanie zespół MIG oraz After Party będą mogli odpowiedzieć już niebawem. Oficjalne przekazanie nagród nastąpi 4 lutego 2017 podczas "Karnawałowej Mocy Disco Polo", która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

Więcej informacji o festiwalu "Karnawałowa Moc Disco Polo" znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/mocdiscopolo/.

Bilety na "Karnawałową Moc Disco Polo" można kupić za pośrednictwem serwisów: www.eventim.pl, www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.

Zobacz: Ewa Szykulska o młodszych aktorkach: "Miło mi się ogląda młode dupeczki"

Źródło: Paulina Koziejowska
tagi: mig zespół
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: