Super Express» Kobieta» Dom i Wnętrza» DOMY GWIAZD: Natalia Kukulska POKAZAŁA swój PIĘKNY DOM - ZDJĘCIA. DOMY GWIAZD, DOMY, WNĘTRZA, DOM, WYSTRÓJ WNĘTRZ, JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE, MIESZKANIA, MIESZKANIE, NATALIA KUKULSKA, KUKULSKA, KUKULSKA NATALIA, DOM NATALII KUKULSKIEJ, NATALIA KUKULSKA DOM, DACH NAD G

DOMY GWIAZD: Natalia Kukulska POKAZAŁA swój PIĘKNY DOM - ZDJĘCIA

Natalia Kukulska wraz z mężem i dwójką dzieci mieszka w Komorowie. Tam znajduje się jej piękna willa. Styl, klasa i elegancja - tak w skrócie możemy opisać królestwo gwiazdy. Zobacz, jak Natalia urządziła swoje mieszkanie.

Natalia Kukulska zaprosiła ekipę programu DACH NAD GWIAZDAMI do swojego domu w Komorowie. To właśnie tam artystka mieszka ze swoją rodziną i pracuje. Okazało się bowiem, że w piwnicy znajduje się w pełni wyposażone studio nagraniowe.

Dom Natalii jest niezwykle przestronny. Na parterze wilii znajduje się salon, który jest połączony z kuchnią i jadalnią. Ciekawym elementem są odsłonięte schody, tak jak w domach na Sycylii, co wyjawiła sama Natalia. Nad schodami można podziwiać całą galerię rodzinnych zdjęć artystki, co tworzy niepowtarzalny i bardzo ciepły klimat.

Parter domu Natalii jest bardzo jasny, dzięki licznym i dużym oknom. Mimo tego, gwiazda zamontowała dyskretne podświetlenie w ścianach. Uwagę zwracają także duże białe skórzane kanapy w salonie oraz kryształowe żyrandole, które są niezwykle stylowe.

W domu Natalii nie zabrakło również kominka, na którym stoi zdjęcie jej ukochanego taty.

Podoba się Wam dom gwiazdy?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida