Super Express» Kobieta» Moda» Torebki KOPERTÓWKI - małe nie są już modne. Duże kopertówki noszą Kasia Tusk, Kasia Zielińska. Jakie kopertówki są modne - Jaką torebkę wybrać na imprezę

Torebki KOPERTÓWKI - małe nie są już modne. Duże kopertówki noszą Kasia Tusk, Kasia Zielińska

Torebki kopertówki, jak nazwa wskazuje, były wielkości koperty i w taki sposób się otwierały. Teraz kopertówka to tylko kształt, rozmiar powiększył się kilkukrotnie. Nowym trendem, który wyznaczają gwiazdy są duże kopertówki, które robią wrażenie i są ozdobą stroju. Poleca je także na swoim blogu znana już jako stylistka - Kasia Tusk.

Kopertówki są bardzo modne, szczególnie w jaskrawych intensywnych kolorach. Strój może być skronmy, ponieważ efektownie urozmaici go własnie torebka. Dlatego też nie może być zbyt mała. W tym sezonie kopertówki znacznie się powiększyły. Przypominają raczej duże teczki, z kopertówek pozostał im tylko kształt i sposób w jaki się otwierają.

Kopertówki celebrytek

Kopertówkę marki Cubus proponuje dziewczynom naczelna stylistka Kasia Tusk. Na swoim blogu "Make Life Easier" opiuje Strój Dnia (16.10.2011). Kopertówka, którą zakupiła w sklepie Cubus pochodzi z kolekcji wiosna/lato 2011 i kosztowała 59 zł.

Inne kopertówki, bardziej rzucające się w oczy noszą też Kasia Zielińska, Ramona Ray, Karina Kunkiewicz i Aleksandra Kisio.
Więcej w galerii zdjęć:


fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida