Super Express» Kobieta» Psychologia» QUIZ: Czy potrafisz zwrócić uwagę facetów?. Czy faceci oglądają się za Tobą na ulicach?

QUIZ: Czy potrafisz zwrócić uwagę facetów?

Marzysz o wielkiej miłości? A może na razie Cię to nie interesuje i wolisz spędzać czas w domu lub na pogawędkach z koleżankami? Przygotowaliśmy dla Ciebie quiz, który odpowie Ci na pytanie, czy potrafisz sprawić, że faceci oglądają się za Tobą? Czy jesteś dla nich interesująca? Sprawdź.

Jedziesz autobusem, jesteś na zakupach albo w szkole lub na wykładzie - w każdej z tych sytuacji towarzyszą Tobie tłumy facetów. Lepszych i gorszych, ale przyciągnięcie ich uwagi zawsze jest w cenie.

Co zrobić, by Twój wymarzony chłopak w ogóle Cię zauważył? Masz jakieś swoje tajne sposoby, czy też może zdajesz się na intuicję. Jeśli zastanawiasz się, na ile Twoje triki są skuteczne, to jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśy specjalny quiz, który odpowie na pytanie, czy faceci dostrzegają taką kobietę jak Ty!

Przeczytaj koniecznie: QUIZ: Czy jestem gotowa na wielką miłość?

W naszym teście przedstawiamy różne sytuacje, a Ty musisz wybrać, jak się w nich zachowujesz. Do zdobycia jest 25 punktów. Za każde pytanie możesz dostać od 0 do 5 oczek. Niektóre odpowiedzi są warte 3 punkty, ale bywa i tak, że tylko jedna odpowiedź premiowana jest pełną pulą, a pozosotałe są nic nie warte.

Do dzieła!

Pytanie 1 z 5: Jadąc autobusem...

Jadasdas asfdJ

Więcej
http://www.se.pl/kobieta/psychologia/quiz-czy-jestem-gotowa-na-wielka-milosc_173713.html

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida