SUPER EXPRESS.pl mężczyzna wszystko o kobietach Jak poznać, czy jesteś za dobry dla kobiety

Jak poznać, czy jesteś za dobry dla kobiety

26.01.2010, godz. 09:21
3 oznaki, że jesteś dla niej za dobry
foto: Brak agencji
Partnerstwo, które jest podstawą udanego związku, może zaistnieć tylko między ludźmi, którzy są podobni pod względem intelektualnym, społecznym itd. Sama seksualność to za mało. Przyjrzyjcie się więc oznakom, które pozwolą Wam się zorientować, że ona jest was warta.

Własne odczucia

Jeśli nie potrafisz rozmawiać o swojej kobiecie z przyjaciółmi lub ucinasz takie rozmowy, to pierwsza oznaka, że coś jest nie tak. Przy tym nie chodzi tu o rozmowy, gdzie ona pracuje, czym się zajmuje itp., ale jaka jest naprawdę, czy jest lubiana, co osiągnęła. Boisz się taki rozmów, bo podświadomie wiesz, jak jest naprawdę i nie chcesz tego usłyszeć od innych.

Patrz też: Ewa Farna jest dziewicą: Zachowam cnotę dla tego jedynego!

Zmyślane historyjki

Jeśli Twoja kobieta jest agresywna, impulsywnie reaguje na problemy, robi awantury lub zmyśla historyjki tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę, to zła oznaka. Związek z taką osobą to nieustanna manipulacja. Będziesz zmuszony zerwać kontakty ze wszystkimi znajomymi, a czasem nawet rodziną, wszystko by spełniać jej życzenia. Jeśli zauważysz takie zachowanie, uciekaj!

Jest tylko ładna

Jeśli największą zaletą Twojej kobiety jest jej wygląd, to masz gwarancję, że osiwiejesz najszybciej spośród ludzi z Twojego otoczenia. Związek na dłuższą metę z taką kobietą nie będzie miał sensu.

Im szybciej uda Wam się zorientować, jaka naprawdę jest nowo poznana kobieta, tym lepiej dla Was. Jeżeli macie wątpliwości co do tego, czy rzeczywiście jest Was warta, odejdźcie jak najszybciej i poszukajcie innej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: