
Próbujesz namówić ukochaną na namiętne igraszki, ale ją wciąż boli ...
Większość kobiet czuje się najbardziej seksownie w dniach owulacji, odczuwa też wtedy największą ochotę na miłość. Dzieje się tak za sprawą natury, która w ten sposób walczy o zachowanie gatunku.
Faktem jest jednak i to, że u 1/3 z nas nie występują zależności między seksualnością a fazą cyklu miesięcznego, zaś 4,5 proc. najbardziej pragnie się kochać w czasie miesiączki.
Niemniej udowodniono naukowo, że hormony wpływają na libido. A skoro ich ilość w kobiecym organizmie zmienia się cyklicznie, nic dziwnego, że co jakiś czas wymawiasz się od seksu... bólem głowy.
Patrz też: Sekshoroskop na grudzień 2010
Wybrane komentarze


- ala 12.12.2010, 21:05
tylko, ze najlepszym lekarstwem na ból głowy jest seks (no moze wyłączając ten migrenowy ból głowy)
- Grzesiek 15.03.2011, 11:40
Ja oglądałem kiedyś program na Discovery i mówili Ewidentnie. Że jeśli kobieta ma migrene, to ma bardzo większą ochote na Sex niż normalnie. I co prawda sprawdziło mi się już to, i wiem że to prawda. może nie we wszystkich przypadkach kobiet ale, przynajmniej w 85% tak jest.












Oddał brykę nieudanej narzeczonej