SUPER EXPRESS.pl mężczyzna wszystko o kobietach Polki mają najpiękniejsze piersi w Europie ZDJĘCIA

Polki mają najpiękniejsze piersi w Europie ZDJĘCIA

30.03.2011, godz. 19:40
Polki mają najpiękniejsze piersi w Europie
foto:

Zastanawiasz się, dokąd pojechać latem, by spotkać kobiety o najpiękniejszych piersiach? Naukowcy udowodnili, że nie musisz ruszać się z miejsca!

Za małe, za duże, obwisłe, krzywe... A gdzie są te kształtne i jędrne? Przez lata seksuolodzy i statystycy na całym świecie mierzyli kobiece piersi. Gdy dane te zebraliśmy na jednej mapie, ujrzeliśmy jak na dłoni, że niemal wszędzie z biustami pań jest coś nie tak!

W jednych zakątkach świata piersi są za małe, w drugich za duże albo obwisłe. W innych średnie, jednak pokryte piegami. Jeszcze gdzie indziej króluje sylikon... Ale jeden kraj okazuje się bezkonkurencyjny - Polska. Tutaj panie mają zazwyczaj miseczkę stanika rozmiaru "C", a do tego nic im nie obwisa i nie flaczeje. Na naszym tle właścicielki piersi o rozmiarze powyżej "D" - Rosjanki i mieszkanki Skandynawii - wypadły fatalnie. Jedne mają co prawda duże biusty, ale za to obwisłe, drugie - piegowate. W Niemkach wykryto wiele sylikonu, u Brytyjek dziwne krzywizny, a u Litwinek piersi były w ogóle trudno dostrzegalne. Biusty Polek okazały się najwspanialsze.

Przeczytaj koniecznie: Izrael: Jadowite silikonowe piersi zabiły węża! VIDEO

Dr Stanisław Dulko, seksuolog:

- Te statystyki zgadzają się z moim doświadczeniem seksuologicznym. A skąd biorą się różnice w biustach narodów? To kwestia genów. Wielkość i inne cechy piersi są dziedziczone z pokolenia na pokolenie. Stąd nagromadzenie podobnych cech w obrębie poszczególnych krajów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: