SUPER EXPRESS.pl mężczyzna wszystko o kobietach Powiększanie penisa? Trzymaj się od tego z daleka!

Powiększanie penisa? Trzymaj się od tego z daleka!

05.07.2010, godz. 03:40
Kiedy ona mówi brzydkie słowa w łóżku
foto: Brak agencji

Skalę wielkiego kompleksu małego penisa pokazuje choćby liczba stron internetowych, na których walka o powiększenie członka jest tematem przewodnim. Wystarczy w dowolną wyszukiwarkę wpisać hasło "powiększanie penisa" - by ekran komputera zapełnił się setkami tysięcy internetowych adresów.

Wszystkie one reklamują cudowne, a przede wszystkim "skuteczne" metody na to, by twój penis zyskał dodatkowe centymetry w długości i obwodzie. Oferowane tam sposoby brzmią mniej lub bardziej wiarygodnie, w rzeczywistości jest to tylko sposób na wyciągnięcie pieniędzy. Jednak dla naiwnych nie uszczerbek w portfelu jest najgorszą konsekwencją.

Stosowanie większości z "cudownych metod na porost" może skończyć się bardzo poważnymi uszkodzeniami tej części ciała. W konsekwencji może doprowadzić do impotencji, a nawet konieczności amputacji przyrodzenia. Tak więc bez względu na rozmiar swojego "małego" trzymaj się od poniższych metod z daleka.

Chirurgiczne metody powiększania penisa

Część prącia (ok. 7-10 cm) znajduje się wewnątrz ciała i jest od wewnątrz połączona ze spodnią powierzchnią kości łonowej znajdującej się w kroczu.

Operacja wydłużania penisa polega na wysunięciu tego ukrytego wewnętrznego odcinka. Wbrew reklamom nie jest to zabieg prosty i nieobciążony ryzykiem. Wiele z takich nieumiejętnie przeprowadzonych operacji kończy się poważnymi komplikacjami, wśród których jest także impotencja.

Do konsekwencji medycznych należy także dodać wysoki koszt - od 4 do 15 tysięcy złotych, zależnie od miejsca i standardu kliniki przeprowadzającej zabieg.

Chirurgiczne metody pogrubiania penisa

Dla zwiększania obwodu prącia stosuje się kilka technik, w tym pogrubianie za pomocą tkanki tłuszczowej, żelu, parafiny lub kolagenu.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu wymienionych substancji bezpośrednio pod skórę prącia. Komplikacje po tego typu zabiegach dotyczą nie tylko zaburzeń funkcji seksualnych - brak wzwodu - ale też problemów z oddawaniem moczu.

Zdarza się, że wstrzykiwane substancje rozkładają się pod skórą nierównomiernie, deformując członek. W skrajnych przypadkach takie poprawki mogą prowadzić nawet do konieczności amputacji penisa. Cena od 2800 zł.

Metody chałupnicze powiększania penisa

Można do nich zaliczyć tzw. system obciążający. Metoda polega na codziennym wieszaniu na penisie obciążników. Odważniki mają rozciągać, wydłużać penisa.

W obiegu są też wielostronicowe "podręczniki" z całymi zestawami ćwiczeń, mającymi wzmocnić, usztywnić i stymulować do wzrostu mikrą "męskość". Zamiast imponującego przyrostu łatwiej tym sposobem o kontuzję "ptaszka", ból, uszkodzenia i stan zapalny. W kieszeni też mniej, bo ceny takich zeszytów zaczynają się od 25 zł.

Preparaty hormonalne - ryzyko śmierci!

Sposób mogący mieć śmiertelne wręcz konsekwencje. Przedawkowanie hormonów, które rzekomo mają stymulować powiększenie męskich atrybutów, może zakończyć się niewydolnością układu krążenia i zawałem.

Paweł, 46 lat

pracownik techniczny:

- Nie mam kompleksów na tym punkcie, zresztą rozmiar nie ma większego znaczenia. Nigdy nie rozmawiałem z żoną na ten temat, może dlatego, że nigdy nie zgłaszała zastrzeżeń.

Michał, 19 lat

student mechatroniki:

- Wcześniej nie mierzyłem swojego członka, i nigdy nie miałem z tym problemów. Wydaje mi się, że wielkość członka nie ma znaczenia, ale na pewno pomaga.

Tomek, 21 lat

student informatyki:

- Nigdy wcześniej nie mierzyłem swojego członka, bo nie miało to dla mnie znaczenia. Kompleksów na tym punkcie nie miałem i nie mam.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: