Super Express» Mężczyzna» Wszystko o kobietach» W czym romans jest lepszy od związku - a w czym jest gorszy. Jak romansować z kobietą

W czym romans jest lepszy od związku - a w czym jest gorszy

Romans z czyjąś kobietą to bardzo pasjonująca sprawa. Wielu z was to przeszło. Jednak jak wszyscy wiemy ma to swoje plusy i minusy. Dreszczyk emocji, ponieważ wasze spotkanie muszą być tajne. To jest to! Przyjrzyjmy się więc dobrym i złym aspektom takiej namiętności.

Plusy:

Mniej zobowiązań. Spotykacie sie od czasu do czasu. Rozumiecie się wspaniale i jest między wami niesamowita "magia". A po wszystkim "rozchodzicie" się w swoje stony, przynajmniej na jakiś czas.

Emocje. Sam fakty skrywania miłości i potajenmych spotakań w nietypowych miejscach, czy wypadów gdzies poza miasto, dodaje niesamowitego smaczku!

Nowość. Romans tego typu to rzecz, którą każdy prawdziwy mężczyzna powinien przeżyć. To coś zupełnie innego od "zwykłych" związków.


Minusy:

Możliwe problemy. Jedną z wielu cech takiego romansu jest niepewność. Czekacie nie tyle na nią co na moment, gdy jej chłopak czy mąż nie będzie w pobliżu (to chyba oczywiste). Dlatego to właśnie kobiety będące w związkach na odległość są bardziej podatne na romanse.

Nagłe zaangażowanie. Kobiety oczywiście bardziej się angażują niż wy. Ale w przypadku, gdy to wy się zakochacie, a ona z wielu przyczyn nie będzie mogą się rozstać z obecnym partnerem, macie problem!

Zejście "na ziemię".
Czasami kobiety chcą odejść, ale zwyczajnie jest to dla nich niemożliwe. Ze względu na rodzinę, zależności finansowe i wiele innych czynników. Wtedy nagle możecie być niemile sprowadzeni "na ziemię". I jeżeli w tym momencie zaangażujecie się już w romans, będzie on skazany na niepowodzenie.

Nie polecamy wam odbijania kobiet innym facetom. Staramy się jedynie przybliżyć uczucia, jakie mogą wam towarzyszyć przy takim typie związku i zagrożenia, z jakimi musicie się liczyć.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida