Super Express» Rozrywka» Film» IGRZYSKA ŚMIERCI - czy warto iść, opinie. IGRZYSKA ŚMIERCI, IGRZYSKA ŚMIERCI PREMIERA, IGRZYSKA ŚMIERCI W KINACH, IGRZYSKA ŚMIERCI OPINIE, IGRZYSKA ŚMIERCI CZY WARTO IŚĆ, IGRZYSKA ŚMIERCI O CZYM JEST FILM

IGRZYSKA ŚMIERCI - czy warto iść, opinie

Igrzyska śmierci to film akcji w reżyserii Garry'ego Rossa. Film światową premierę ma 22 marca, zaś w polskich kinach pojawi się 23 marca! Opinie na jego temat są podzielone, chociaż przeważają pozytywne recenzje.

IGRZYSKA ŚMIERCI - o czym jest film

Igrzyska śmierci opowiadają o losach szesnastoletniej Katniss, która, gdy dowiaduje się, że jej młodsza siostra została wylosowana do corocznych Głodowych Igrzysk, zgłasza się zamiast niej na ochotnika. Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, najbiedniejszego regionu w państwie. Aby wziąć udział w igrzyskach musi opuścić rodzinny dom i przygotować się do walki o przetrwanie.

Uczestników igrzysk jest 24, ale tylko jedna osoba przeżyje. Czy będzie to Katniss?

IGRZYSKA ŚMIERCI - obsada

Główną rolę - Katniss gra Jennifer Lawrence, jej towarzysza w igrzyskach, Peeta - Josh Hutcherson.

IGRZYSKA ŚMIERCI - opinie użytkowników FILMWEB.pl

Film jak do tej pory zyskał 8,1 punktów na 10 możliwych w opinii użytkowników portalu Filmweb.pl. Do kina wybiera się 10 116 tysięcy internautów. Opinie są różne - jednym się podoba, inni zarzucają mu przewidywalność oraz banalną fabułę.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida