Super Express» Rozrywka» Film» LAST MINUTE - o czym jest film z Anną Szarek, opinie, YOUTUBE. LAST MINUTE, LAST MINUTE TRAILER, LAST MINUTE PREMIERA, LAST MINUTE FILM, PATRYK VEGA, FILM PATRYKA VEGI, ANNA SZAREK, WOJCIECH MECWALDOWSKI, LAST MINUTE YOUTUBE, YOUTUBE

LAST MINUTE - o czym jest film z Anną Szarek, opinie, YOUTUBE

Last Minute to zabawna komedia w reżyserii Patryka Vegi, która do kin trafi 22. lutego 2013 roku. W rolach głównych zobaczymy Wojciecha Mecwaldowskiego i Annę Szarek którzy szybko przekonają się, że ich wymarzone wakacje są koszmarem.

Last Minute to komedia w reżyserii Patryka Vegi z Wojciechem Mecwaldowskim i Anną Szarek w rolach głównych. Film na ekrany kin wejdzie 22. lutego 2013 roku.

Last Minute to zabawna opowieść o rodzinie, która wygrała ekskluzywną wycieczkę do Egiptu. Szybko okazuje się jednak, że ich wymarzony urlop zamienia się w prawdziwy koszmar. Dramat zaczyna się już na lotnisku, gdzie linie lotnicze gubią ich bagaże, w hotelu dostają zły pokój, a kuchnia nie serwuje posiłków.

Na domiar złego Tomek (Wojciech Mecwaldowski) w hotelu spotyka swoją licealna miłość z przystojniakiem u boku. Okazuje się, że najgorsze dopiero przed nimi. Gdy organizator wycieczki plajtuje, konsulat nie chce pomóc, a zasoby portfela szybko się kurczą, Tomek z rodziną wpadają na genialny pomysł. Zamiast siedzieć na lotnisku z założonymi rękami postanawiają zarobić na bilety do Polski.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida