ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Agata Młynarska SZCZERZE o ojcu: Każdy dzień z tatą jest prezentem od losu

Agata Młynarska SZCZERZE o ojcu: Każdy dzień z tatą jest prezentem od losu

21.09.2016, godz. 05:00
AGATA MŁYNARSKA, WOJCIECH MŁYNARSKI
AGATA MŁYNARSKA, WOJCIECH MŁYNARSKI foto:

Rodzina Wojciecha Młynarskiego (75 l.) przeżywa prawdziwy dramat. Najbliżsi artysty przestali oszukiwać się, że wyzdrowieje. Dlatego każdy dzień spędzony z nim traktują wyjątkowo.

- Nie ma co udawać, że będzie dużo lepiej. Cieszymy się każdym dniem, a przez ostatni rok mieliśmy sytuacje, w których tata walczył o życie - wyznaje jedna z córek słynnego tekściarza piosenek, Agata Młynarska (51 l.).

Wybitny artysta od kilku lat zmaga się z problemami z sercem. Pod koniec ubiegłego roku jego stan był bardzo poważny. Konieczna była hospitalizacja. Od tamtych wydarzeń niewiele się zmieniło.

- Teraz stan jest stabilny, choć trudny. Tata jest cierpiący, przebywa w domu, ma jednak komfortowe warunki, wspaniałą opiekę i nas - zdradza Młynarska w rozmowie z "Show". - Paulina, Janek i ja oraz nasze dzieci jesteśmy przy nim niemalże każdego dnia. Pogodziliśmy się z tym, że tata jest chory, a każdy dzień z nim jest prezentem od losu. Wspieramy się wzajemnie, mam kochaną rodzinę i sprawdzonych przyjaciół. Bez nich byłoby marnie - dodaje Agata.

Zobacz: Agata Młynarska znalazła nową pracę! Tym razem stanie po drugiej stronie kamery

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: