ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agata Młynarska: DRUGI RAZ będę BABCIĄ!

Agata Młynarska: DRUGI RAZ będę BABCIĄ!

09.12.2012, godz. 00:40
Agata Młynarska: Drugi raz będę babcią!
foto:

Agata Młynarska (47 l.) ujawniła "Super Expressowi", że w tegoroczne święta Bożego Narodzenia po raz drugi zostanie babcią. Wyznała, że bardzo się z tego cieszy i już spisuje dla wnucząt swoje wspomnienia.

Starszy syn pani Agaty, Stanisław Kieniewicz (26 l.), ma już córkę Julkę (1,5 r.), która jest oczkiem w głowie babci. Teraz zostanie ojcem drugi raz. - Pierwsza informacja o tym, że zostaniesz babcią, przenosi cię w inny rejon, w rejon takiej rodzinnej starszyzny, zmieniasz swoją pokoleniową pozycję, a kiedy dowiedziałam się o tym drugi raz, to się po prostu ucieszyłam - wyjaśnia Młynarska.

I dodaje, że cieszy ją to, że między jej wnukami nie będzie dużej różnicy wieku.

- Takie towarzystwo brata lub siostry sprawia, że dzieci wychowują się w poczuciu większej uwagi na drugą osobę, potrafią się dzielić tym, co mają - mówi dziennikarka.

Przyznaje też, że nie jest babcią od święta. Gdy tylko rodzice Julki chcą gdzieś wyjść, to ona chętnie się nią opiekuje. - Lubię sobie pobyć z rozkosznym maleństwem - mówi Młynarska.

Ale to niejedyny obowiązek babci. Drugi wnuk zobligował dziennikarkę do spisania swoich wspomnień.

- Planuję uporządkowanie wiedzy o rodzinie, właśnie z myślą o wnuczkach. Chcę, żeby wiedziały, kim była ich babcia. Mam dużo fantastycznych wspomnień, które mogą być dla nich ważne - wyznaje pani Agata.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: