ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma nowego Janosika

Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma nowego Janosika

03.01.2013, godz. 02:00
Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma nowego Janosika
foto:

W swoim życiu poznałam więcej dżentelmenów niż chamów - mówi "Super Expressowi" Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Kiedyś jej serce zdobył Marek Perepeczko (†63 l.), zabójczo przystojny serialowy Janosik, a teraz... jest przy niej pan Michał, który doradza i dba o ogródek aktorki.

Taki mężczyzna u boku kobiety to skarb! Widzieliśmy, jak Agnieszka w jednej z warszawskich galerii handlowych robiła zakupy. Był z nią niebywale przystojny mężczyzna. Ona oglądała, przymierzała, kupowała, on nie marudził, tylko doradzał, pakował i nosił siatki.

To więcej niż sąsiedzka pomoc w kraju nad Wisłą. Pan Michał jest też częstym gościem aktorki w jej domu w Melbourne w Australii. Nie odwiedza jej po to, by wylegiwać się na plaży. Z gołym torsem w pocie czoła uprawia jej ogródek z ziołami.

- To prawdziwy dżentelmen, przyjaciel... Zawsze mi miło, gdy możemy razem spędzić czas - opowiada "Super Expressowi" aktorka i dodaje: - Zawsze miałam szczęście, jeśli chodzi o wybór mężczyzn. W swoim życiu poznałam więcej dżentelmenów niż chamów.

Kim jest przystojny znajomy? To Michał Olejnik, kierownik planu, aktor. Pracował przy serialu "M jak miłość", w którym Agnieszka jako Simona była gwiazdą.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: