Super Express» Rozrywka» Gwiazdy» Agnieszka Radwańska nago [ZOBACZ ZDJĘCIE] w "The Body Issue" ESPN! . Agnieszka Radwańska w rozbieranej sesji. Agnieszka Radwańska w Body Issue.

Agnieszka Radwańska nago [ZOBACZ ZDJĘCIE] w "The Body Issue" ESPN!

To jej pierwsza rozbierana sesja w karierze. Patrząc na jej seksowne ciało i zmysłowe spojrzenie nie można mieć wątpliwości, że jest jedną z najpiękniejszych tenisistek na świecie!

Agnieszka Radwańska dotychczas skupiała się tylko na sporcie. Jednak wzrost popularności sprawił, że zapragnęła dać swoim wiernym fanom coś jeszcze. Bez wahania przyjęła propozycję "The Magazine Body Issue", który zorganizował jej rozbieraną sesję na basenie. Warto zwrócić uwagę na to, że tenisistka posuje zupełnie naga!

>>> Radwańska nago - zobacz galerię

- Jestem szczęściarą, ponieważ mogę pochwalić się ładnym ciałem, mimo, że nie spędzam wielu godzin na siłowni - powiedziała Isia w wywiadzie. - Codziennie ćwiczę na korcie, więc i tak bym nie miała wystarczająco dużo czasu na to, żeby ćwiczyć tyle, ile bym chciała.

Radwańska przyznała, że jest zadowolona ze swojego ciała i nie ma kompleksów. Nie da się nie zauważyć, że od kilku tygodni Agnieszka emanuje seksapilem i kobiecością. Rozjaśniła włosy, zaczęła się mocniej malować i ubierać kuse kreacje. Bezsprzecznie jest jedną z najpiękniejszych tenisistek na świecie!

>>> Agnieszka Radwańska coraz piękniejsza! Sukces ją odmienił?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida