ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Głogowska: Ślubu nie będzie, nigdy w życiu!

Anna Głogowska: Ślubu nie będzie, nigdy w życiu!

07.02.2013, godz. 09:46
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski
foto: © AKPA

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski są razem od dziewięciu lat. Jednak nawet przyjście na świat ich córki Julki, nie zmobilizowało ich do wzięcia ślubu. Okazuje się również, że nie tylko aktor jest przeciwnikiem wesel, ale także jego partnerka. Co więcej, nowa prowadząca Tylko Taniec zapowiedziała, że ślubu z Piotrem nie będzie.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski od dziewięciu lat tworzą szczęśliwy związek. Para doczekała się także córki Julki, która ma już sześć lat. Jednak nawet pojawienie się na świecie dziecka nie zmobilizowało ich do wzięcia ślubu. Podirytowana wcześniejszymi spekulacjami dotyczącymi ich związku, tancerka zapowiada, że weseliska nie będzie nigdy!

Patrz też: TYLKO TANIEC: Anna Głogowska POKONAŁA Kasię Cichopek!

Do tej pory media plotkowały, że to Piotr Gąsowski jest przeciwnikiem ślubów. Okazuje się jednak, że także jego partnerka nie myśli o weselu.

- Powiem szczerze. Przepraszam wszystkich, jeżeli tym kogoś obrażę. Ślubu nie będzie, nigdy w życiu. Nie jestem osobą, która ślubuje, która przyrzeka, która tego chce, która za tym tęskni. Nie interesują mnie śluby, wesela, kościół. Nie, nie, nie! Chcę być w życiu uczciwa i nie jestem w stanie nikomu obiecać, ani od nikogo żądać takiej samej obietnicy. Miłość to miłość, może kogoś grom z jasnego nieba trafić, ważne jest nasze wspólne zaufanie. Straszne jest podpisywanie intercyz, to jest coś bardzo ode mnie odległego - mówi Faktowi Głogowska.

Nowa prowadząca GOT TO DANCE, TYLKO TANIEC zdradziła, że jeżeli kiedykolwiek zdecydowałaby się na ślub, to tylko ze względu na córkę.

- To daje mi do myślenia i nie mam potrzeby powiększać tej statystyki. Jestem teraz bardzo szczęśliwa i myślę, że Piotr też. Piotr oczywiście jest tego samego zdania. Poza tym w tej chwili jest przyzwolenie społeczne na luźne związki, a Julka nie jest tak zwanym bękartem w odczuciu opinii publicznej. Tak naprawdę, jeśli bym się zdecydowała na ślub, to tylko dla niej, a że jej to obojętne, to tego nie zrobię - kończy Głogowska.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: