ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Anna Mucha wyszła za mąż?!

Anna Mucha wyszła za mąż?!

19.06.2013, godz. 14:00
anna mucha
foto: AKPA

- Marcel jest cudownym ojcem. Jeśli kiedyś będziemy się rozwodzić, to będzie mógł to wyciągnąć na wokandzie - powiedziała Anna Mucha w rozmowie z Galą. Czy to oznacza, że aktorka jest już mężatką?!

Jakiś czas temu polskie media informowały, że na palcu Anny Muchy pojawił się pierścionek zaręczynowy. Plotkowano wtedy, że gwiazda planuje ślub ze swoim partnerem i ojcem córeczki, Marcelem Sorą.

>>> Czy Anna Mucha ZARĘCZYŁA SIĘ?

Sama Mucha żartowała z tych doniesień i mówiła, że ślub jest jej niepotrzebny. Uznano więc, że cały czas żyje z Marcelem "na kocią łapę". Teraz jednak gwiazda zaskoczyła wszystkich wyznaniem na temat... rozwodu!

Mucha wzięła cichy ślub?

Anna Mucha w rozmowie z Galą powiedziała: - Marcel jest cudownym ojcem. Jeśli kiedyś będziemy się rozwodzić, to będzie mógł to wyciągnąć na wokandzie. Powiedziała, że jestem cudowny? Powiedziała.

Czyżby Anna i Marcel wzięli cichy ślub? Wydaje się, że to nie jest w stylu Muchy, która kocha rozgłos i zamieszanie wokół swojej osoby. Może właśnie dlatego specjalnie poruszyła temat rzekomego rozwodu?

>>> Anna Mucha NIE CHCE ŚLUBU, ale PIERŚCIONEK z brylantem PRZYJMIE

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: