ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy BITWA NA GŁOSY 3: Andrzej Piasek Piaseczny wystąpi w programie za 350 tysięcy

BITWA NA GŁOSY 3: Andrzej Piasek Piaseczny wystąpi w programie za 350 tysięcy

26.07.2012, godz. 19:11
Piasek
Hit Gali ESKA Music Award. Ogłasza Tomasz Kammel i Sonia Bohosiewicz. Artysta, który zdobywa nagrodę to Andrzej Piaseczny z piosenką "Śniadanie do łóżka! Hit Gali ESKA Music Award przypadł Andrzejowi Piasecznemu i jego piosence "Śniadanie do łóżka". foto:

Trzecia edycja BITWY NA GŁOSY już wkrótce, a tymczasem trwa kompletowanie obsady. Jak się okazuje w programie pojawi się Andrzej Piasek Piaseczny. Otrzyma on za swój występ rekordowe honorarium! Taką stawkę miała tylko Edyta Górniak...

BITWA NA GŁOSY 3 już wkrótce ruszy pełną parą! Niektóre castingi mamy nawet za sobą. Jak się okazuje do grona trenerów dołączył Andrzej Piasek Piaseczny.

DWÓJKA kusiła Piaska rekordową gażą - 350 tysięcy złotych za jego udział w programie. Wiadomo, że kontrakt został  podpisany, jednak nie wiemy na czym ostatecznie stanęło. Może udało mu się wynegocjować jeszcze więcej?

Wiemy, że Piasek będzie poszukiwał młodych talentów w Kielcach. A kogo szuka?

- Chciałbym wybrać ludzi przyjaznych sobie. Jedynie lubiąc siebie wzajemnie można ułożyć głosy w sposób, który pokaże widzom radość śpiewania i muzykowania - powiedział w REWII.

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: