ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy BITWA NA GŁOSY 3, odcinek 1- zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

BITWA NA GŁOSY 3, odcinek 1- zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

08.09.2012, godz. 21:59
Wojciech Jagielski, Katarzyna Zielińska, Alicja Węgorzewska, Titus, bitwa na głosy
foto: AKPA

BITWA NA GŁOSY 3 odcinek 1 NA ŻYWO - od godziny 20.10 relacja live na stronie se.pl. Tylko u nas tytuły piosenek, zwycięzcy i przegrani, informacja KTO WYGRAŁ, KTO ODPADŁ. BITWA NA GŁOSY 3 ODCINEK 1 - online relacja od godziny 20.10.

1. odcinek BITWY NA GŁOSY 3 już za nami. W programie swoje drużyny zaprezentowali Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron z Afromental, Piotr Rubik, oraz Ewa Farna. Drużyny pokazały wysoki poziom, a jury w nowym składzie oceniło ich występ. Widzowie zadecydowali, że najlepsza była drużyna Ewy Farnej. To właśnie oni będą bezpiecznie w 3. odcinku BITWY NA GŁOSY 3. Zdobyli najwięcej głosów, a tym samym zapewnili sobie immunitet.

Poniżej zapis relacji live

3. edycja BITWY NA GŁOSY właśnie się rozpoczęła!

1. odcinek BITWY NA GŁOSY 3 rozpoczyna się od wspólnego występu trenerów i ich drużyn. Agnieszka Szulim i Hubert Urbański przedstawiają liderów drużyn. Gospodarze programu przypominają, że zwycięzcą 2. edycji BITWY NA GŁOSY została drużyna Kamila Bednarka.

Drużyny jak zawsze wygraną przeznaczą na cel charytatywny. Agnieszka Szulim debiutuje w BITWIE NA GŁOSY. Za kulisami tradycyjnie na drużyny czeka Piotr Kędzierski.

Hubert Urbański zapowiada pierwszą gwiazdę: Andrzeja Piasecznego. Wokalista urodził się w Pionkach, ale miejscem jego życia są Góry Świętokrzyskie. W Kielcach studiował i właśnie tam stworzył pierwszy zespół - Mafię. - Gdy wracam w Góry Świętokrzyskie, to wiem, że tylko tu mogę myśleć o przyszłości - podsumował Piasek.

Zespół Andrzeja Piasecznego wykonuje utwór To co dobre, to co lepsze

Jeśli podobało Wam się, wyślijcie smsa o treści 1 na numer 7350

Tomson i Baron z Afromental

Tomson i Baron wybrali sie do Olsztyna, by tam wybrać szczęśliwą 16-tkę. Muzycy zgodnie przyznali, że dzięki muzyce spełniają swoje marzenia. - To co zostanie po nas to nasza muzyka, my odejdziemy, a to co będzie trwało to muzyka.

Zespół Tomsona i Barona wykonują utwór zespołu Afromental Rock&Rollin' Love

Szulim: - Brawo! Był czad!Agnieszka Szulim zachęca do głosowania na drużynę Tomsona i Barona. - Jeśli podobało Wam się, wyślijcie smsa o treści 2 na numer 7350

Za kulisami Piotr Kędzierski przeczytał pierwszy komentarz z Facebooka. Asia po występie drużyny Tomsona i Barona napisała - Macie taki power, że rozwalacie system!

Hubert Urbański zapowiada kolejną drużynę, przed nami gwiazda, dla której przede wszystkim liczy się melodia - Piotr Rubik! Miłość do muzyki zaszczepił w nim dziadek. Muzyk przyznał, że bardzo długo nie potrafił uporać się z tremą. - Najważniejszym krytykiem są ludzie, bo jeśli słuchają mojej muzyki, to jest to dla mnie najważniejsza nagroda.

Drużyna Piotra Rubika wykonuje utwór Niech mówią, że to nie jest miłość

Szulim: - Brawo! Owacje na stojąco. Jeśli chcecie, by drużyna Rubika w 3. odcinku BITWY NA GŁOSY była bezpieczna, wyślijcie smsa o treści 3 na numer 7350

- Chciałbym wiedzieć, czy Piotr wystąpi w blond piórach? Kędzierski przeczytał kolejny wpis z Facebooka. Rubik wyznał, że jest taka szansa.

Urbański - Pora na najmłodszą uczestniczkę programu - Ewę Farną! Wokalista wybrała Sosnowiec, bo wygrała tam festiwal piosenki dziecięcej, chodziła tez tam do szkoły. - Jestem optymistyczna, dorosła. Wiara jest dla mnie gruntem, po której mogę stąpać. Gwiazda w życiu kieruje się 10 Przykazaniami. Farna przyznała, że w życiu kieruje się również miłością, której nie ma, ale ma nadzieję, ze wkrótce będzie.

Ewa Farna ma dopiero 19 lat, a już kieruje 16-to osobową drużyną, która dziś wykona utwór Nie przegap

Szulim: - Jeśli Wam się podobało, głosujcie, wysyłajcie smsy o treści 4 na numer 7350

JURY 3. edycji BITWY NA GŁOSY:

Alicja Węgorzewska, Wojciech Jagielski, Katarzyna Zielińska i Tomasz Tytus Pukacki. Jury zasiadło za stołem sędziowskim

Urbański: - Alicjo, Twoich komentarzy bardzo nam brakowało.

Węgorzewska: Hubercie jeśli przyjedziesz na festiwal Kiepury do Krynicy Zdrój, wtedy udzielę ci kilku lekcji i dowiesz się, jak powinno się śpiewać.
Zielińska: - Jestem absolutna fanką tego programu, oglądałam każdy odcinek, a jesli nie mogłam oglądać na żywo, to nagrywałam.
Jagielski: - Pozdrawiam rodzinne okolice Zduńskiej Woli. Jeśli talent będzie opakowany w wąsy, to także zauważę.
Pukacki: - Abba mnie nie przeraża. Abba jest równa. Słyszałem jak Brosman śpiewa hity Abby, to było straszne.

Szulim przypomina o głosowaniu. Drużyna Andrzeja Piasecznego numer 1, drużyna Tomsona i Barona numer 2, Piotr Rubik ma numer 3, a Ewa Farna 4. Głosujcie!

Casting do drużyny Andrzeja Piasecznego

Klaudia na co dzień pracuje w sklepie z używana odzieżą. To ona jako pierwsza zaśpiewała na castingu w Kielcach. Swoim występem wzruszyła Piaska i dostała się do zespołu.

Teraz kolej na Pawła. Piasek przerwał chłopakowi występ i nie przyjął go do drużyny.

Jako trzeci zaśpiewał Filip. Mężczyzna nie zna ojca, z matką nie utrzymuje kontaktu. W wieku 7 lat trafił do domu dziecka. Marzy o szczęśliwej rodzinie. Filip dostał sie do drużyny.

Casting w Kielcach zakończony. Na scenie znowu widzimy drużynę Piaska. Tym razem zespół wykona utwór M. Hooray! Hooray! It's a Holi-Holiday

Zielińska: - Nie było do końca dobrze. To było tak trochę jak odrobione zadanie domowe. Bardzo podobała mi się Patrycja Michalska. Patrycja gra w orkiestrze dętej. Gratuluję
Titus: - Mi się podobało. Filip, genialna niska barwa. Dla mnie jest OK

SMSY o treści 1 wysyłacie na numer 7350

Kędzierski: Marta na Facebooku pisze, że kocha się w Andrzeju od podstawówki.

Casting do drużyny Tomsona i Barona z Afromental

przesłuchania odbyły się w Olsztynie. Jako pierwsza śpiewa Ela, która jest w 3 klasie gimnazjum. Dziewczyna wykona piosenkę ONA. Ela dzięki Baronowi dostała się do drużyny. - Widziałeś, to druga Chylińska - powiedział Baron.

Teraz kolej na 22-letniego Przemka, studenta prawa. Chłopak założył się z tata, że jeśli dostanie się do drużyny Tomsona i Barona, tata kupi mu saksofon. Przemek dostał się 16-tki szczęśliwców. panowie z Afromental wybrali kolejnych 14 osób. Drużyna gotowa do występu. Tym razem zaśpiewają utwór zespołu VOX - Bananowy Song

Węgorzewska: - Było strasznie dużo hałasu i chaosu.
Zielińska: - Tego mi właśnie brakowało u Piaska.
Jagielski: - Mateusz, nie bądź cnotka niewydymką, musisz dać z siebie wszystko.

SMSY o treści 2 wysyłacie na numer 7350

Szulim namówiła pana Michała, który nie dostał się do programu, a przyjechał na widownię, by zaśpiewał piosenkę. Publiczność szaleje, gdy pan Michał śpiewa piosenkę z poligonu.

Kędzierski: VOX to pierwszy polski boysbadn. - Ile lat Baron hodował dredy - zapytanie z Facebooka. Muzyk zdradził, że dredy ma od 10 lat.

Casting do drużyny Piotr Rubika

Jako pierwsza zaśpiewa Julita, dziewczyna która studiuje budownictwo. Dziewczyna jako pierwsza dostała się do drużyny Piotra Rubika.

Jako drugi zaśpiewał Bartek. Piotr Rubik usiadł za fortepianem i przygrywa chłopakowi. Niestety Bartek nie dostał się do drużyny. - Nie mogę tego zrobić zespołowi i chórowi, żeby ktoś nas rozstrajał - skomentował jego występ Rubik.

Mateusz, blondyn, który swoją przyszłość chciałby związać z muzyką, dostał się do drużyny Rubika. Muzyk wybrał szczęśliwą 16-tkę.

Drużyna jest już na scenie. - Dla nich warto było przyjść do tego programu, bo są wspaniali - powiedział o swojej drużynie Piotr Rubik. Tych co rozstrajali musieliśmy odrzucić. Drużyna wykona utwór Wham! - Wake Me Up Before You Go-Go

SMSY o treści 3 wysyłacie na numer 7350

Urbański: To najczęściej grany kawałek na pogrzebach w Nowym Orleanie

Titus: - Te piżamy są absolutnie piękne. Jesteście bardzo blisko oryginału, jasno i żywiołowo.
Jagielski: -
Choć jestem specjalistą od pięknych kobiet, tu niczego nie brakowało.

Szulim - Fani Piotra Rubika muszą klaskać na światowym poziomie. Rodzice Mateusza są dumni z syna, który świetnie dzisiaj zaśpiewał.

Kędzierski: - Obudź mnie zanim pójdziesz, pójdziesz - przetłumaczył tytuł piosenki, którą zaśpiewała drużyna Rubika.

Agata z Facebooka zapytała, czy do wszystkich numerów będzie klaskanie? Rubik odpowiedział, ze tak, bo publiczność zawsze bije brawo.

Casting do drużyny Ewy Farny

Jako pierwsza zaśpiewa 19-letnia Patrycja, która lubi grać na gitarze i na dworcach. Farna jest zachwycona jej występem i przyjęła ją do drużyny.

Teraz kolej na Mateusza.Niestety mężczyzna nie dostał się do szczęśliwej 16-tki.

Przemysław nie rozstaje się z gitarą. Mężczyzna stracił matkę w wieku 16-stu lat. Ojciec, który wychował syna, jest z niego bardzo dumny. - Ojciec jest dla mnie najważniejszy w życiu - powiedział mężczyzna. Mężczyzna zachwycił Ewę swoim głosem. Dostał się do drużyny. Ewa Farna skompletowała zespół.

Na widowni BITWY NA GŁOSY jest tata Przemka. Agnieszka Szulim rozmawia z mężczyzna, który jest bardzo dumny z syna.

Drużyna Ewy Farnej wykona utwór Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe

SMSY o treści 4 wysyłacie na numer 7350

Węgorzewska: - Wasz entuzjazm jest zaraźliwy. Brak pomysłu choreograficznego. Świetna Martyna, Patrycja jesteś trochę pod pozycją.
Zielińska: - Mi się najbardziej podobała Patrycja. Choreografia świetna, jesteście zgrana grupą.

Kędzierski rozmawia z drużyną za kulisami. - Czy jesteś najmłodsza w swoim zespole - zapytał Farną. Na Facebooku Ania napisała - Ewa ma najfajniejszy zespół. Niech tylko nie śpiewają sucharów.

Urbański: - Do końca głosowania zostało zaledwie kilka minut. A teraz małe przypomnienie jak śpiewały drużyny.

Za chwilę okaże się, która drużyna będzie bezpieczna w 3. odcinku BITWY NA GŁOSY 3.

Piotr Kędzierski za kulisami śledzi Facebooka. Julka napisała - buuuu padła mi bateria w telefonie, a Karolina tęskni za tamtymi czasami...

Agnieszka Szulim zapowiada, że za tydzień w 2 odcinku BITWY NA GŁOSY poznamy drugą połowę. Wystąpią drużyny Juli, Libera, Beaty Kozidrak i Roberta Gawlińskiego. A przez cały tydzień można głosować, na najlepsze wykonanie dzisiejszego odcinka.

Szulim i Urbański znają już wyniki. W 3. odcinku BITWY NA GŁOSY bezpieczny będzie zespół Ewy Farnej - odczytał wynik Hubert Urbański.

My się chcemy tylko dobrze bawić, bardzo za to dziękujemy - powiedziała Ewa Farna.

A już za tydzień kolejne 4 drużyny zaprezentują swoje umiejętności. To już koniec 1 odcinka BITWY NA GŁOSY 3. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za tydzień na se.pl.

1. odcinek BITWY NA GŁOSY 3 już za nami. W programie swoje drużyny zaprezentowali Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron z Afromental, Piotr Rubik, oraz Ewa Farna. Drużyny pokazały wysoki poziom, a jury w nowym składzie oceniło ich występ. Widzowie zadecydowali, że najlepsza była drużyna Ewy Farnej. To właśnie oni będą bezpiecznie w 3. odcinku BITWY NA GŁOSY 3. Zdobyli najwięcej głosów, a tym samym zapewnili sobie immunitet.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: