ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy DOMINIKA KLUŹNIAK jest SZCZĘŚLIWA po rozwodzie

DOMINIKA KLUŹNIAK jest SZCZĘŚLIWA po rozwodzie

02.11.2012, godz. 13:24
dominika kluźniak
foto: © AKPA

Jak pisaliśmy na se.pl, Dominika Kluźniak bardzo przeżyła zdradę swojego męża Bartka Głogowskiego. Jednak, gdy od ich rozstania minęło trochę czasu, aktorka na nowo zaczęła układać sobie życie, w którym najważniejsze miejsce należy do córki Julki.

Jak pisaliśmy na se.pl, Dominika Kluźniak rozwiodła się z Bartkiem Głogowskim. Ich małżeństwo rozpadło się, gdy mężczyzna poznał na planie serialu Plebania, Natalię Lesz. Aktorka bardzo przeżyła romans męża. Schudła wówczas 10 kilo, mówiąc wszystkim, że przeszła na dietę i odstawiła słodycze.

Dominika Kluźniak nie wybaczyła Bartkowi zdrady i tak jak postanowiła rozstała się z nim z klasą. Teraz, gdy od rozwodu minęło już trochę czasu, aktorka na nowo zaczęła układać sobie życie.

- Lubię ją obserwować. Prywatnie jest niebywale przyjazna i otwarta. Niczego nie udaje. Dzięki temu wyzwala w ludziach dobre emocje. A oni chcą jej odpłacić tym samym - mówi jej koleżanka, Agata Kulesza.

Od niedawna Dominika czuje się spełniona. W rozmowie z Na żywo wyznała, że w jej życiu najważniejsza jest Julka.

- Codziennie staram się, żebyśmy z Julią robiły coś razem. Jeśli córka mówi: 'Upieczmy ciasto', to ja z radością się zgadzam - mówi Kluźniak.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: