ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy DRAMAT Marty Grycan: Komornik chce ZAJĄĆ jej CUKIERNIĘ!

DRAMAT Marty Grycan: Komornik chce ZAJĄĆ jej CUKIERNIĘ!

28.01.2013, godz. 21:28
marta grycan
foto: AKPA

Czyżby Marta Grycan miała kłopoty finansowe? To brzmi mało prawdopodobnie, ale okazuje się, że komornik chce zająć jedną z jej cukierni! A może Marta po prostu tak bardzo zajęła się bywaniem na salonach, że zapomniała o opłacaniu rachunków?

FLESZ donosi, że Marta Grycan ma spory problem z jedną ze swoich cukierni! Mowa o lokalu na warszawskich Nowolipkach. Okazuje się bowiem, że grozi mu zamknięcie, bo Grycanka zalega z opłatami czynszu!

- Dzień przed świętami zobaczyłam na klatce schodowej ogłoszenie o licytacji komorniczej sprzętów z cukierni Marty Grycan - powiedział informator FLESZA. Potwierdził to kierownik biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie, dodając, że sprawa trafiła już do sądu! - Licytację ruchomości wyznaczono na 6 lutego - powiedział.

Nie da się ukryć, że są to dość szokujące informacje, bo nie podejrzewamy, żeby Grycanka nie miała pieniędzy na czynsz, skoro kupuje buty za kilkadziesiąt tysięcy złotych! Bardziej prawdopodobne jest to, że Marta po prostu zapomniała o opłatach! W końcu ma tyle na głowie - bywanie na salonach, pisanie książek...

Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone. Według FLESZA, Grycanka musi po prostu uregulować długi do 6 lutego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: