ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy EMA 2012. Ewa Farna będzie STUDIOWAĆ PRAWO w Warszawie

EMA 2012. Ewa Farna będzie STUDIOWAĆ PRAWO w Warszawie

18.07.2012, godz. 22:53
Ewa Farna idzie na prawo
foto:

Ewa Farna (19 l.) zmienia adres! Wraz z przyjaciółmi szuka w Warszawie mieszkania. Ale na chwilę poszukiwania musiała odłożyć, bo wyjeżdża na północ Polski, do Kołobrzegu. Już w piątek będzie gwiazdą festiwalu ESKA Music Awards 2012.

- Papiery, zawiadomienie z uniwersytetu w Warszawie, już przyszły do domu Ewy. Będzie studiować prawo - mówi "Super Expressowi" Michal Wronka, czeski roadmenedżer Ewy.

Dodaje, że piosenkarka ostro przygotowuje się do studiów.

- Oglądają ze znajomymi mieszkania w Warszawie, są w trakcie szukania lokum - mówi.

Ale na chwilę Ewa Farna wszystko musiała odłożyć, bo wyjeżdża do Kołobrzegu, na ESKA Music Awards 2012. Zapytaliśmy Marcina Góreckiego z polskiego managementu Ewy o niespodzianki, które wokalistka szykuje dla fanów.

- Ewa jest bardzo zapracowana. Trzy tygodnie nie była w domu. Ale już w czwartek przyjedzie do hotelu w Kołobrzegu i razem ze stylistkami wybierze dla siebie kreację - powiedział.

Jaką? Tego nie zdradził. To trzeba zobaczyć!

EMA 2012 - ESKA Music Awards 2012 - wielka gala w Kołobrzegu

Koncert ESKA Music Awards 2012 odbędzie się 20 lipca w Kołobrzegu w tamtejszym amfiteatrze. Od godz. 21.05 na scenie będą się prezentować polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki, m.in.: Oceana, Alexis Jordan, Sophie Ellis Bextor, Aura Dione, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej oraz Bracia.

Koncert poprowadzi Joanna Koroniewska oraz prezenter Radia ESKA Jankes. Transmisji na żywo posłuchacie w Radiu ESKA i obej-rzycie ją w TVP 2.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: