ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ewa Kasprzyk ma KOCHANKA? Aktorka spotyka się Z MŁODSZYM MĘŻCZYZNĄ, a on jest nią ZAUROCZONY

Ewa Kasprzyk ma KOCHANKA? Aktorka spotyka się Z MŁODSZYM MĘŻCZYZNĄ, a on jest nią ZAUROCZONY

21.07.2012, godz. 18:11
EWA KASPRZYK
foto: © AKPA

Ewa Kasprzyk spotyka się z młodszym mężczyzną. Gwiazda przyznała niedawno, że uwielbia seks, a jeden z tygodników donosił o tym, jakoby żyła z mężem w wolnym związku. Czyżby aktorce znudziło się małżeństwo i postanowiła sobie znaleźć kochanka?

Ewa Kasprzyk spotyka się ze znacznie młodszym mężczyzną. Fakt ten może szokować zwłaszcza, że aktorka ma męża. 55-letnia gwiazda zachowuje się tak, jakby chciała się pochwalić swoim "przyjacielem", ale do końca by coś jej na to nie pozwalało.

- U nas nie jest tak jak w Ameryce. Wyobrażacie sobie, że mam młodszego o 25 lat kochanka? Przecież wszyscy by mnie zjedli! - żaliła się w jednym z wywiadów.

Znajomi artystki są pewni, iż nowy kolega jest oczarowany Kasprzyk. Uwielbiają ze sobą spędzać wolny czas i łączy ich zapewne więź duchowa.

- Poznali się na planie filmu KANADYJSKIE SUKIENKI. Osobowość Ewy od razu zauroczyła Kubę. Od tego czasu lubią przebywać w swoim towarzystwie. Kuba cieszy się, że może spędzać czas z tak inspirująca artystką. Chętnie chwali się znajomym swoją relacją z gwiazdą. Jest dumny jak paw - wyznał w rozmowie z tygodnikiem GWIAZDY znajomy Ewy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: