ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ewa MINGE grozi: ROZBIORĘ SIĘ

Ewa MINGE grozi: ROZBIORĘ SIĘ

15.02.2013, godz. 10:45
ewa minge
foto: AKPA

Projektantka Ewa Minge (46 l.) to znana postać show-biznesu. Jest kobietą sukcesu, zdumiewa swoją urodą i dlatego, jak to bywa, jest obiektem ataków zawistników. Głównie zarzuca się jej przechodzenie kolejnych operacji plastycznych. Jednak celebrytka jest gotowa do konfrontacji w walce o swoje dobre imię.

- Zarzuca mi się nieskończoną ilość operacji plastycznych?! - śmieje się projektantka, która przyznała się jedynie do botoksu i stosowania kwasu hialuronowego.

- W moim wieku 99 proc. kobiet robi botoksy czy kwasy, bo to jest normalne - tłumaczy w internetowym wywiadzie dla programu "20m2 Łukasza".

Zabiegów upiększających Minge się nie wypiera i przyznaje się nawet do swoistej porażki na tym polu i dodaje, że nie był to najlepszy wybór. Po jednej z upiększających sesji projektantka wyglądała trochę dziwnie.

- Moje wysokie brwi wyglądały fatalnie... Miałam je na plecach. Patrzyliśmy z moim lekarzem i się śmialiśmy - wspomina Ewa i jednocześnie zaklina się, że na razie nie pójdzie pod nóż chirurga plastyka.

Nigdy jeszcze nie robiła sobie operacji, ale co więcej, jest gotowa to udowodnić. - Jeżeli mi jakaś telewizja naprawdę dobrze zapłaci, pozwolę w mediach, na wizji czy w Internecie pooglądać się z każdej strony i poszukać szwów - deklaruje Minge.

Projektantka twierdzi, że pieniędzy za publiczne obnażenie się jednak nie zatrzyma, a powędrują na charytatywny cel.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: