ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Gwiazdy krytykują Tour de Pologne 2016! "Geniuszu, który zafundowałeś nam ten PASZTET, bądź przeklęty!"

Gwiazdy krytykują Tour de Pologne 2016! "Geniuszu, który zafundowałeś nam ten PASZTET, bądź przeklęty!"

13.07.2016, godz. 11:06
Poniedziałek i Chajzer krytykują Tour de Pologne 2016
foto: Fotomontaż SE.pl

Tour de Pologne to coroczne święto  wszystkich miłośników kolarstwa w Polsce. Trasa wyścigu biegnie przez wiele miast kraju. 73. Tour de Pologne rozpoczął się wczoraj. Kolarze przejeżdżali przez Warszawę. Rozgniewało to gwiazdy mieszkające w stolicy!

Tour de Pologne - dla jednych wyczekiwane święto kolarstwa, dla innych przekleństwo stania w korkach! Do tej drugiej grupy zaliczają się dwaj celebryci mieszkający w Warszawie, przez którą przejeżdżał wczoraj peleton. Wiele ulic było zablokowanych w i tak tłocznej już stolicy. Jacek Poniedziałek nie krył swojego zdenerwowania i nie przebierał w słowach.

- TEN KTO WYMYŚLIŁ TOUR DE POLOGNE W CENTRUM WARSZAWY W ŚRODKU TYGODNIA I ZAMKNĄŁ KILKANAŚCIE ULIC POWINIEN TERAZ ZNALEŹĆ SIĘ W TYCH PIER*OLONCH KORKACH. GENIUSZU, KTÓRY ZAFUNDOWAŁEŚ NAM TEN PASZTET, BĄDŹ PRZEKLĘTY! - napisał na swoim facebookowym rpofilu aktor.

Filip Chajzer też nie był zadowolony z wyznaczenia trasy wyścigu. Swoje zdenerwowanie przykrył jednak pod kołderką charakterystycznego dla siebie poczucia humoru. - Stoję i kibicuję. Czy ja się denerwuję? Skąd. Czy moje nerwy coś zmienią? ZEN... Dobra, mam ochotę kopać w ten znak aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ZEN, wdech i wydech, wdech i wydech ZEN. Kocham kolarstwo - czytamy na profilu Chajzera.

Zgadzacie się z gwiazdorami? A może przesadzają i kręcą nosem?

Zobacz: Filip Chajzer na zdjęciu z mamą. Internauci w szoku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: