Se.pl rozrywka gwiazdy Kasia Smolińska - wywiad, wszystko o jednej z faworytek Top Model

Kasia Smolińska - wywiad, wszystko o jednej z faworytek Top Model

27.10.2010, godz. 16:20 / aktualizacja 25.01.2013, godz. 15:29
bk050810sc_9250
foto: TVN
Dziś wieczorem przed nami kolejny, już ósmy, odcinek programu "Top Model. Zostań modelką". Im bliżej końca, tym wyraźniejsza staje się przewaga części uczestniczek nad pozostała grupą. Bez wątpienia jedną z faworytek jest Kasia Smolińska (18 l.).

KASIA SMOLIŃSKA

wymiary:

Wzrost 176 cm
Waga 52 kg
Biust 83
Talia 57 cm
Biodra 88 cm

"Aniołek, który potrafi tupnąć nogą" - tak o sobie mówi Smolińska. Krakowianka. Jej osoba od początku budzi duże emocje. Castingi do programu przeszła bardzo pewnie, od razu wpadając w oko jury.

Sama przyznała, że ma za sobą spore doświadczenie. Tak rzeczywiście jest. Kasia ma podpisaną umowę z polską agencją New Age Models oraz włoską Future (siedziba w Mediolanie).

Przeczytaj koniecznie: Top model - finałowa trzynastka ZDJĘCIA!

Po Top Model chce zaistnieć w mediach

Jej życiowe motto to "impossible is nothing" i w programie "Top Model. Zostań modelką" wciela je w życie. Warunki do kariery w zawodowym świecie mody ma doskonałe - 177 cm/ 52 kg. Jej wymiary to 83/57/88.

W programie postanowiła wystartować po tym, jak zdała maturę i dostała się na wymarzone studia. Okazało się, że letnia przygoda przerodziła się w wielką życiową szansę.

- Biorąc udział w programie mam okazję pokazać się szerokiej widowni wraz z wszystkimi wadami i zaletami, pochwalić talentami, a dzięki temu zaistnieć w mediach. Mam nadzieję, że po programie drzwi do świata mediów i modelingu będą stały dla mnie otworem - powiedziała Smolińska, gdy dostała się do programu.

Patrz też: Top Model, odc. 7 - relacja z odcinka

Jej ideał mężczyny

Panowie oglądający program zapewne z chęcią się dowiedzą, czy serce Kasi jest wolne i jacy mężczyźni mają u niej szanse. Otóż Smolińska jest wolna, a facet jej marzeń jest:

- Szczery, otwarty, inteligentny, mający poczucie humoru i "to coś", wysoki.

Czy Kasia zwycięży w "Top Model"? Do tego jeszcze daleka droga. Póki co będzie musiała przejść kolejny etap. Czy jej się uda, przekonamy się już dziś o 21.30 włączając TVN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: