ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Koniec "Rozmów w toku"! Ewa Drzyzga straci pracę!

Koniec "Rozmów w toku"! Ewa Drzyzga straci pracę!

07.10.2016, godz. 12:23

"Rozmowy w toku" zostają zdjęte z anteny wraz z końcem października! Po 16 latach kultowy program zniknie z ramówki TVN. Czy Ewa Drzyzga straci pracę?

Stało się to, czego nikt się nie spodziewał. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, kultowy program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku", zostanie zdjęty z anteny przez stację TVN. Ostatni odcinek zostanie nadany 31 października 2016 roku. - Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy - powiedziała wieloletnia prowadząca, Ewa Drzyzga w rozmowie z portalem Onet.pl. - Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - tłumaczyła Drzyzga.

Program był nadawany od 16 lat. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 3 kwietnia 2000 roku. Początkowo talk-show prowadziła Ewa Bakalarska. Szybko jednak jej miejsce zajęła Ewa Drzyzga, która stała się synonimem "Rozmów w toku". Był to jeden z pierwszych programów tego typu w polskiej telewizji i przez lata nieprzerwanie cieszył się dużą popularnością. W ostatnim czasie oglądalność show znacząco spadła, co próbowano uratować zmieniając porę emisji. Niestety wygląda na to, że Polacy nie chcą już oglądać "Rozmów w toku".

Czy to zonacza, że Drzyzga straci pracę w TVN? A może dostanie nową propozycję?

Będzie Wam szkoda tego programu? A może cieszycie się, że zniknie z anteny?

Zobacz: Drzyzga narzeka na wychowywanie synów: "To był HORROR"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: