ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Krawczyk spotyka się z Zając. Wrócą do siebie?

Krawczyk spotyka się z Zając. Wrócą do siebie?

17.01.2013, godz. 18:30
Krawczyk, Zając, Włodarczyk
foto: © AKPA

Po tym jak Mikołaj Krawczyk zostawił Anetę Zając dla Agnieszki Włodarczyk, matka jego synów przeprowadziła się do Warszawy. Gdy aktorka wreszcie otrząsnęła się po miłosnym zawodzie, w związku jej byłego partnera zaczęły się problemy. Czy Krawczyk, który coraz więcej czasu spędza z byłą partnerką, liczy na wybaczenie? Jak myślicie czy oboje stworzą jeszcze prawdziwą rodzinę dla swoich dzieci?

Aneta Zając bardzo przeżyła rozstanie z Mikołajem Krawczykiem, który zostawił ją dla koleżanki z pracy Agnieszki Włodarczyk. Gdy aktorka otrząsnęła się po miłosnym dramacie, teraz związek ojca jej dzieci przeżywa kryzys. Jak donosi Fakt, byli kochankowie coraz więcej czasu spędzają razem. Czy mają szansę odbudować swoje relacje?

Po nieudanym związku z Krawczykiem, Zając wyprowadziła się od rodziców i kupiła mieszkanie w Warszawie. Być może samodzielność Anety bardzo zaimponowała Mikołajowi, który po fascynacji Agnieszką Włodarczyk coraz więcej czasu spędza ze swoimi synami, a więc także i z ich matką.

Patrz też: Mikołaj Krawczyk MYŚLI TYLKO o SOBIE? ZOSTAWIŁ Włodarczyk NA LODZIE!

Jak donosi tabloid, to właśnie ich polepszające się stosunki były powodem kłótni aktora z Agnieszką Włodarczyk. Podobno zazdrosna gwiazda robiła partnerowi wyrzuty sumienie co doprowadziło do kryzysu w ich związku. W końcu Krawczyk wyprowadził się od swojej nowej kochanki.

Podczas gdy Agnieszka Włodarczyk stara się załagodzić sytuację, Aneta Zając pokazuje się swojemu byłemu partnerowi jako silna i zaradna kobieta. Czyżby miała jeszcze nadzieję na odzyskanie Mikołaja?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: