ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kto wygra Top Model 3? Leszczak, Kurczab, Kołodziejczyk czy Strzyżewska

Kto wygra Top Model 3? Leszczak, Kurczab, Kołodziejczyk czy Strzyżewska

03.06.2013, godz. 18:13
Renata Kurczab, Zuza Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska, Marcela Leszczak
Która z dziewczyn jest najlepsza i która powinna wygrać Top Model 3? Renata Kurczab, Zuza Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska czy Marcela Leszczak? foto: AKPA

Przed nami wielki finał Top Model 3. W środę, 05.06.2013, o zwycięstwo zawalczą cztery uczestniczki: Marcela Leszczak, Renata Kurczab, Zuza Kołodziejczyk i Klaudia Strzyżewska. Która z nich powinna wygrać, która jest najlepsza?

W środę, 05.06.2013, o godzinie 21:30 odbędzie się wielki finał 3. edycji Top Model. Wystąpią w nim wszystkie uczestniczki tej edycji, ale o zwycięstwo zawalczą tylko 4: Marcela Leszczak, Renata Kurczab, Zuza Kołodziejczyk i Klaudia Strzyżewska.

>>> Top Model 3, odcinek 14. Marcela Leszczak, Zuza Kołodziejczyk, Renata Kurczab czy Klaudia Strzyżewska: Kto wygra?

Która z finalistek powinna wygrać Top Model 3?

Po raz pierwszy w historii polskiej edycji Top Model w finale będą walczyć ze sobą 4 dziewczyny. Poznajcie je bliżej, by móc zdecydować, która z nich najbardziej nadaje się na modelkę.

Marcela Leszczak: Ma tylko 172 cm wzrostu, a to zdecydowanie za mało, jak na modelkę high fashion (czyli taką, co chodzi po wybiegach u światowej sławy projektantów). Dziewczyna za to ma charakter i osobowość - nie daje sobie w kaszę dmuchać, jest pewna siebie i pyskata. Zawsze walczy o swoje.

Klaudia Strzyżewska: Ma 179 cm wzrostu, dzięki czemu może zrobić karierę w modelingu. Klaudia jest skromna, cicha i mało wyrazista. Szybko można o niej zapomnieć.

Renata Kurczab: Ma 180 cm wzrostu i świetną figurę, co jest gwarancją kariery. Jednak sporą przeszkodą może być jej charakter - podczas sesji zdjęciowych często płakała, urządzała histerie i marudziła. Kto chciałby współpracować z taką modelką?

Zuza Kołodziejczyk: Ma 173 cm wzrostu, co jak w przypadku Marceli może być przeszkodą w karierze. Do tego Zuza ma najgorszą figurę ze wszystkich dziewczyn. Mimo że kocha swoją krągłą pupę, to jednak projektanci wolą znacznie szczuplejsze modelki i właśnie takie zatrudniają na pokazy swoich kolekcji. Zuza jest spokojna, stanowcza i wie, czego chce.

Która z dziewczyn powinna wygrać?

>>> Która finalistka Top Model kocha swoją pupę?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: