Se.pl rozrywka gwiazdy Marta Wierzbicka w PLAYBOYU: Zarobiła 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH za NAGIE zdjęcia

Marta Wierzbicka w PLAYBOYU: Zarobiła 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH za NAGIE zdjęcia

01.05.2013, godz. 08:14 / aktualizacja 03.05.2013, godz. 00:14
MARTA WIERZBICKA
- Nie chcę robić kariery na cyckach, a tak trochę wyszło. I jestem teraz tego przykładem, niestety wszystkich interesują cycki. Nie spodziewałam się tego i mówiąc o tym, że chcę to zrobić, stwierdziłam, że pomogę wielu dziewczynom, które borykają się z tymi problemami. Tak jak ja. Bolą je plecy. A nagle zrobił się z tego jakiś wielki medialny szum i okazuje się, że chcę zostać celebrytką, która wylansowała się na cyckach - powiedziała Marta. foto: Facebook

Nie da się ukryć, że Marcie Wierzbickiej opłaciło się opowiadanie o swoich wielkich piersiach i nienawiści do nich. Na jaw wyszło, że młoda gwiazda otrzymała aż 30 tysięcy złotych za rozbieraną sesję. Choć to i tak niewiele w porównaniu do zarobków innych gwiazd!

Jak wiadomo, Marta Wierzbicka jest teraz na topie! Od kiedy opowiedziała o swoich wielkich piersiach, wyjawiła, że marzy o zmniejszeniu ich i jeszcze do tego dodała, jakim mianem je określa, to zdobyła większą sławę niż dzięki serialowi NA WSPÓLNEJ.

Nic więc dziwnego, że PLAYBOY szybko się nią zainteresował. Teraz Marta zdobi najnowszy majowy numer gazety dla panów. FAKT dowiedział się, ile Marta zarobiła za nagą sesję. Otóż, na konto aktorki wpłynęło 30 tysięcy złotych.

Co ciekawe, jest to całkiem nieduża suma! Przypomnijmy, że Natalia Siwiec rozebrała się za 100 tysięcy złotych, a Edyta Górniak aż za 400! Może Marta powinna trochę poczekać i podbić stawkę?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: