ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Maserak zostanie ojcem?

Maserak zostanie ojcem?

12.08.2016, godz. 09:02
Maserak będzie ojcem?
foto:

Rafał Maserak zdecydowanie jest na fali! Będzie można oglądać go w topowym programach, p racę może być zatem spokojny. Ale w jego życiu prywatnym... rewolucja!

Rafał Maserak mieszka z Małgorzatą Lis, z którą jest bardzo szczęśliwy i planuje wspólną przyszłość. Tancerz ustatkował się, uspokoił, podobno myśli nawet o założeniu rodziny! - Tomek Oświeciński zabrał swoją córkę Maję na plan Top Chefa, by zobaczyła, jak wygląda praca w show. A ona znalazła sobie nowego przyjaciela – Rafała Maseraka. Wiele osób wciąż uważa Rafała za bawidamka, a on chciałby już założyć rodzinę. Ma u swego boku kobietę, która naprawdę kocha i to właśnie z nią układa swoją przyszłość. Coraz częściej mówi znajomym, że najwyższy czas, by zostali rodzicami – mówi informator gazety Fakt Gwiazdy.

Rafał Maserak w jesiennej ramówce pojawi się aż w dwóch topowych programach stacji Polsat. Mowa o Tańcu z gwiazdami oraz o show Top Chef, gdzie będzie pokazywał, co potrafi ugotować! Najwyraźniej tancerz nie musi martwić się o pracę. W takiej sytuacji może spokojnie pomyśleć o dziecku. Z całą pewnością będzie cudownym tatą. Czekamy na radosną nowinę!

Zobacz: Koszą kasę z internetu! Nawet 50 000 zł za wpis!

Źródło: Paulina Koziejowska

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: