ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Monika Kwiatkowska i Maciej Dejczer nie mogą się rozwieść

Monika Kwiatkowska i Maciej Dejczer nie mogą się rozwieść

06.04.2012, godz. 02:00 / aktualizacja 17.04.2013, godz. 20:41
Monika Kwiatkowska i Maciej Dejczer nie mogą się rozwieść
foto:

Nie widać końca małżeństwa Moniki Kwiatkowskiej (37 l.) z Maciejem Dejczerem (57 l.). Już od lipca ubiegłego roku starają się o formalne zakończenie prawie 10-letniego związku. W tym tygodniu odbyła się druga rozprawa. Ale nie ostatnia. Aktorka i reżyser nie mogą dojść do porozumienia.

Związek Moniki i Macieja od początku należał do bardzo burzliwych. Płomienne uczucie wybuchło między nimi na planie serialu "Na dobre i na złe", którego Dejczer był reżyserem. Oboje byli wtedy w stałych związkach. Ale zakończyli je i wzięli ślub. Niewielu prorokowało im jednak długie i zgodne pożycie. I rzeczywiście w lipcu ubiegłego roku do sądu wpłynął pozew. Monika złożyła papiery rozwodowe. Ta decyzja drogo ją kosztowała.

- Czasem nie mam nawet siły, żeby wyjść z domu - wyznała rok temu.

We wtorek odbyła się kolejna rozprawa. Sąd nadal jednak nie udzielił im rozwodu. Bowiem byli małżonkowie obrzucają się nawzajem winą i nie mogą dojść do porozumienia w kwestiach finansowych. Jak dowiedział się "Super Express", Monika ma duże roszczenia, a Maciej wcale nie chce dopuścić do tego rozwodu.

Dejczer to jeden z najlepiej zarabiających polskich reżyserów, pracował przy realizacji takich hitów, jak: "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Rezydencja" czy "Ojciec Mateusz", nic więc dziwnego, że Monika żąda niebotycznych alimentów na ich syna Maćka (8 l.).

Znajomi pary od początku nie wróżyli im długiego związku. Reżyser słynął z zamiłowania do kobiet, które zmieniał niczym rękawiczki. Do tego różnica wieku, aż 20 lat, robiła swoje.

- Przy Monice bardzo się zmienił - mówią ich znajomi. - Świata poza nią nie widział. Ale w zeszłym roku przestali się dogadywać. Monika poczuła się rozczarowana małżeństwem i złożyła papiery rozwodowe - mówi znajomy pary.

- Kolejna rozprawa wyznaczona jest na czerwiec - mówi Maciej Gieros, rzecznik Sądu Okręgowego w Warszawie.

Monika Kwiatkowska (37 l.).

Popularność przyniosły aktorce role w serialach "Złotopolscy" i "Dom", w którym zagrała ukochaną Kajtka. Poza tym mogliśmy oglądać ją w "M jak miłość", "Ojcu Mateuszu", "Na dobre i na złe" oraz w "Chichocie losu". Często użycza głosu w kreskówkach, np. "Pingwiny z Madagaskaru" czy "Miś Yogi".

Maciej Dejczer (57l.).

Reżyser filmów "300 mil do nieba" i "Bandyta". Poza tym ma na koncie wiele seriali, m.in.: "Magdę M.", "Teraz albo nigdy", "Oficera", "Samo życie". W latach 1989-1991 był członkiem Komitetu Kinematografii.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: