ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy MUST BE THE MUSIC 4, odc. 1. Jamaican Accordion, All Sounds Allowed, AliceTea powtórzą sukces zespołu Enej

MUST BE THE MUSIC 4, odc. 1. Jamaican Accordion, All Sounds Allowed, AliceTea powtórzą sukces zespołu Enej

02.09.2012, godz. 22:47
Must Be The Music 4, odc. 1. Jamaican Accordion
Must Be The Music 4, odc. 1. Jamaican Accordion foto: Facebook/Tylko Muzyka

Must Be The Music 4, odc. 1 już za nami. W pierwszym odcinku 4. edycji Must Be The Music. Tylko Muzyka na castingach pojawili się świetni wokaliści i zespoły. Jury było zachwycone występami szczególnie zespołów JAMAICAN ACCORDION, ALL SOUNDS ALLOWED, ALICETEA. Czy powtórzą one sukces zespołu Enej, zwycięzcy pierwszej edycji programu? Do kolejnego etapu castingów przeszli też: Kasia Grzesiek, Tomek Mrozek, Edyta Wojtczak, Jerzy Budny oraz zespoły Camero Cat i Jenna Eight.

>>> MUST BE THE MUSIC 4, odc. 1 - ZAPIS relacji na żywo w internecie

Premierowy odcinek Must Be The Music 4 pokazał, że zapowiada się bardzo wysoki poziom programu. Wielu uczestników wykonało własne utwory, czym zaskarbiło sobie przychylność jury w składzie: Wojtek Łozo Łozowski, Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba.

Wśród faworytów do finału 4. edycji Must Be The Music można już teraz wymienić zespoły: Jamaican Accordion, All Sounds Allowed, AliceTea.

Jamaican Accordion to grupa czterch chłopaków, która tworzy muzykę przypominającą stylem reggae. Mariusz, Filip, Roch i Kacper z Jamaican Accordion zaśpiewali swoją piosenkę Seniorita.

Także własny utwór wykonał zespół All Sounds Allowed. Grupa jest dość nietypowa. Marcel, Marek i Grzesiek grają na wszystkim co da się wyrzucić, np. na złomowisko. Ich perkusję stanowiła olbrzymia beczka na olej, talerze perksusji to ostrza od piły.

AliceTea to zespół, który swoich sił w Must Be The Music próbował już w pierwszej edycji programu. Tym razem udało się przejść wstępny casting przed jury. Członkowie zespołu AliceTea z Radomia również zaśpiewali własną piosenkę - Radio Bagdad.

Kiedy na scenie pojawiła się grupa Camero Cat między Korą a Adamem Sztabą doszło do spięcia. Camero Cat łączy w swoich występach elementy kabaretu, teatru i oczywiście muzyki. Adam Sztaba nie był przekonany.

Między jurorami zrobiło się gorąco po ocenie Sztaby. - Spodziewałam się bardziej wykręconej kompozycji - powiedział.

Kora nie mogła się powstrzyma: - Adaś zdumiewasz mnie, od czterech edycji mamy coś innego, a ty spodziewasz się czegoś więcej - oburzyła się.

-  Nie dyskutujmy nad moją oceną, to są moje odczucia - uciął szybko Sztaba.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: