ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Natalia Siwiec należała do stajni szczecińskiej? Dziennikarz ostro o przeszłości celebrytki

Natalia Siwiec należała do stajni szczecińskiej? Dziennikarz ostro o przeszłości celebrytki

13.07.2016, godz. 10:28
Natalia Siwiec i Damian Gorawski
foto: EAST NEWS

Natalia Siwiec była partnerką Damiana Gorawskiego, piłkarza m.in. Wisły Kraków. Teraz dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski, zdradził kilka szczegółów dotyczących jej przeszłości. Padają ostre zarzuty "Gorawski stracił dom na rzecz Natalii Siwiec"

O przeszłości Natalii Siwiec wciąż wiadomo niewiele. Modelka stała się sławna dzięki zdjęciom na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie podczas Euro 2012. Stopniowo wchodziła na polskie salonach, aż w końcu stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek. Aktualnie związana jest z Mariuszem Raduszewskim. Jednak wcześniej pojawiała się w towarzystwie piłkarza Damiana Gorawskiego. Pamiątką tej znajomości są liczne zdjęcia modelki i sportowca. Nowe światło na przeszłość Natalii Siwiec rzucił Krzysztof Stanowski, dziennikarz i biograf polskich sportowców. W jego rozmowie dla INN:Poland padły słowa, które mogą zaboleć celebrytkę. Stanowski sugeruje, że Siwiec związała się z Gorawskim dla pieniędzy.

- Lewandowski i Glik są spokojni i poukładani, takie mają partnerki. Błaszczykowski jest w cieniu, jego partnerka też nie bryluje. Ale są odwrotne przypadki i tych jest zdecydowanie więcej. Tak jak w przypadku tzw. stajni szczecińskiej, czyli pięciu-sześciu dziewczyn (wśród nich była Natalia Siwiec), które upolowały i goliły polskich piłkarzy, takich jak Macieja Żurawskiego i Damiana Gorawskiego. Tylko w celu wydojenia ich do samego końca. Gorawski stracił dom na rzecz Natalii Siwiec - ujawnia Krzysztof Stanowski.

ZOBACZ: Luksusowe wakacje Siwiec i jej męża. Jak wypoczywa gwiazda? [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: