ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy PERFEKCYJNA PANI DOMU: TVN ukrywa prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek?

PERFEKCYJNA PANI DOMU: TVN ukrywa prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek?

24.10.2012, godz. 17:55
Małgorzata Rozenek
foto: © AKPA

Wiek PERFEKCYJNEJ PANI DOMU wywołał w mediach niemałe poruszenie. Na oficjalnej stronie programu podano, że Małgorzata Rozenek ma 34 lata. Jednak w jednym z odcinków Kobiety Cafe, pojawiła się sprzeczna informacja. Czy Małgorzata Rozenek, która poddała się operacjom plastycznym, chce ukryć swój prawdziwy wiek?

Niedawno w mediach plotkowano, że Małgorzata Rozenek za operacje plastyczne zapłaciła 30 tysięcy złotych. Na temat ingerencji w jej urodę wypowiedziało się także wielu chirurgów. Jednak PERFEKCYJNA PANI DOMU, jak przyznała w jednym z wywiadów, nie jest zainteresowana komentarzami na swój temat.

- Nie dotykają mnie te plotki... Może to nie zabrzmi za dobrze, ale kompletnie mnie nie interesuje, co ludzie sądzą i mówią na mój temat - powiedziała Rozenek w rozmowie z TVN.

Patrz też: Małgorzata Rozenek ma KOMPLEKSY przez NIENAWIŚĆ Internautów?

W internecie pojawiły się doniesienia, jakoby Małgorzata Rozenek chciała ukryć swój wiek. Być może również stacja, która emituje PERFEKCYJNĄ, chce odmłodzić żonę Jacka Rozenka. Na oficjalnej stronie PPD, znajduje się informacja, o prowadzącej program, w której podano, że Małgosia ma 34 lata.

Rozenek (34 lata) – z wykształcenia prawniczka, mama dwóch synów, żona aktora Jacka Rozeno wieka. Na co dzień z wielką pasją zajmuje się domem, dlatego nie bez powodu w rubryce „zawód” zawsze wpisuje „Perfekcyjna Pani Domu”.

Małgorzata skończyła szkołę baletową oraz Wydział Prawa i Administracji. Obecnie czeka na obronę doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia konie oraz swoje trzy psy. Dbanie o dom od zawsze jest jej wielką pasją. Ma prosty i łatwy sposób na każdy problem związany z zajmowaniem się domem. W programie chce podzielić się swoją praktyczną wiedzą z widzami i zarazić ich swoją pasją.

I pewnie nikt by tego nie kwestionował, gdyby nie podano innego wieku Rozenek w jednym z odcinków Kobiety Cafe. Z informacji na pasku wynika, że Perfekcyjna ma 41 lat.

Czy Małgorzata Rozenek i TVN ukrywają jej wiek? A może to zwykły błąd, który wywołał w mediach niezwykłe poruszenie? Jeśli tak, to czyj? I ile tak na prawdę lat ma PERFEKCYJNA PANI DOMU?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: