ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy PIERSI Karoliny SZOSTAK wyrywają się na wolność. NIE MIESZCZĄ się W STANIKU - ZDJĘCIA

PIERSI Karoliny SZOSTAK wyrywają się na wolność. NIE MIESZCZĄ się W STANIKU - ZDJĘCIA

16.12.2012, godz. 10:42
Karolina Szostak
Karolina Szostak foto: AKPA

Karolina Szostak, prezenterka sportowa telewizji Polsat, jest posiadaczką największego naturalnego biustu w polskim showbiznesie. Piersi Szostak są tak imponujących rozmiarów, że ich właścicielka ma poważny problem, by dobrać odpowiednią bieliznę. Na pokazie kolekcji projektanta Roberta Kupisza piersi Karoliny wyrywały się na wolność spod obcisłej, seksownej sukienki z głębokim dekoltem.

Biust Karoliny Szostak wzbudza nie mniejsze emocje niż przed laty silikonowe piersi gwiazdy Słoneczego Patrolu - Pameli Anderson. Z tą tylko różnicą, że piersi gwiazdy Polsatu są w stu procentach naturalne.

Prezenterka korzysta z popularności jaką dają jej obfity biust i chętnie go eksponuje na czerwonym dywanie. Nie inaczej było na pokazie Roberta Kupisza. Szostak prezentowała się wystrzałowo w czarnej, obcisłej satynowej sukence, nieco za ciasnej skórzanej kurtce, spod której błyszczały jej dwa największe skarby.

Ściśnięte stanikiem piersi Szostak wyglądały jakby chciały wyskoczyć z bielizny. Nawet kurteczka i sukienka nie były w stanie ich okiełznać.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: