ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Pokaz Victoria's Secret 2016 - gdzie olgądać pokaz najdroższej bielizny?

Pokaz Victoria's Secret 2016 - gdzie olgądać pokaz najdroższej bielizny?

05.12.2016, godz. 13:15
Victorias Secret 2016 - gdzie oglądać
foto: PrintScreen YouTube

Pokaz Victoria's Secret 2016 tym razem odbędzie się w Paryżu. Aniołki VS zaprezentują na sobie najbardziej znaną i luksusową markę bielizny. Gdzie obejrzeć pokaz Victoria's Secret? Czy live-stream będzie dostępny w polskiej telewizji?

Pokaz Victoria's Secret 2016 w Paryżu odbędzie się pod specjalnym nadzorem. Uznawane za najpiękniejsze - a na pewno najlepiej zarabiające - modelki mogą liczyć na dodatkową ochronę ze względu na obawy przed atakami terrorystycznymi. Na pokazie Victoria's Secret 2016 wystąpią takie gwiazdy wybiegów, jak: Adriana Lima, Alessandra Ambrossio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Sara Sampaio czy Stella Maxwell.

Pokaz Victoria's Secret to jak zawsze ogromne wydarzenie w świecie mody, które oglądają nie tylko przybyli na pokaz, ale również telewidzowie. Gdzie oglądać Aniołki Victoria's Secret? Wiadomo już, że światowa transmisja telewizyjna jest zaplanowana na 5 grudnia 2016 w stacji CBS. W Polsce pokaz Victoria's Secret będzie można obejrzeć po raz pierwszy w całości w Nowy Rok dokładnie 01 stycznia 2017 roku o godz. 00:30 na kanale TLC.

ZOBACZ: Skandal! Aniołki Victoria's Secret w rzeczywistości są CHUDSZE niż na zdjęciach

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: