ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tatiana Okupnik ZNOWU ZAŚPIEWAŁA Skyfall! Było lepiej?

Tatiana Okupnik ZNOWU ZAŚPIEWAŁA Skyfall! Było lepiej?

14.01.2013, godz. 11:20
X Factor 2 FINAŁ: Występ jurorów - Tatiana Okupnik w sukience bez stanika
Jurorka X Factor 2 prezentowała się niesamowicie w sukience projektu Łukasza Jemioła. foto:

Czesław Mozil dzięki swoim zdjęciom na Facebooku zdradził, że Tatiana Okupnik zasiądzie w nowej edycji X FACTORA. Co więcej wokalistyka podczas castingów ponownie wykonała utwór Adele Skyfall, który niedawno skompromitował ją w Londynie. Czy tym razem jej występ był bliższy oryginału?

Tatiana Okupnik nie poddaje się i najwyraźniej chce wszystkim udowodnić, że jej słabe wykonanie utworu Skyfall w Londynie było spowodowane chwilową niedyspozycją. Dzięki zdjęciom Czesława Mozila, które zamieścił na swoim Facebooku wiadomo już, że wokalistka zasiądzie w nowej edycji X FACTOR.

Patrz też: Ewa Farna śpiewa SKYFALL. Lepiej niż Tatiana Okupnik? - YOUTUBE

Co więcej, jurorka podczas castingów do programu wyszła na scenę i powtórnie wykonała hit promujący najnowszą część przygód o Jamesie Bondzie. Czy tym razem nie zawiodła swoich fanów? Z pewnością jej występ zostanie wyemitowany w telewizji.

- Trzeciego dnia castingów do programu X FACTOR na scenie pojawiła się uczestniczka, która zdecydowała się zaśpiewać Skyfall - mówi świadek. Jury nie było jednak zachwycone jej wykonaniem, a już zwłaszcza Tatiana Okupnik, która powiedziała parę mało zrozumiałych zdań odnośnie występu i mocy głosu oraz nagłośnienia takiej sceny. Następnie wstała zza stołu, stanęła na miejscu uczestniczki i poprosiła o puszczenie podkładu od początku. Zaskoczona uczestniczka usiadła na miejscu Tatiany, a sama piosenkarka zapowiedziała, że "pokaże jak to się robi". Wykonała fragment utworu mimo jęków i buczenia publiczności. Niestety nie do końca wyszło - donosi Pudelek.pl.

Pozytywnie jej wykonanie ocenił Czesław Mozil.

- Dziś Tatiana Okupnik zamknęła paszczę wszystkim malkontentom! Jestem pod wrażeniem i składam swój hołd. Będzie Skyfall i tyle na ten temat.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: