Super Express» Rozrywka» Gwiazdy» Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfozy Kasi Skrzyneckiej: kim będzie dzisiaj?!. Twoja twarz brzmi znajomo 1 seria. Twoja twarz brzmi znajomo w Polsacie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfozy Kasi Skrzyneckiej: kim będzie dzisiaj?!

Katarzyna Skrzynecka była bez wątpienia królową drugiego odcinka show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Właśnie pokazała na oficjalnym profilu facebookowym programu jak powstała jej twarz Louisa Armstronga. Ujawnia też przygotowania do dzisiejszego, trzeciego odcinka...

Głosuj w naszym plebiscycie: Kto jest najlepszy w Twoja twarz brzmi znajomo?

Kasia Skrzynecka pisze o metamorfozie sprzed tygodnia:

"Jak powstawała postać Louisa Armstronga w laboratorium charakteryzacji pod opieką Gosi Maykut i Michała Zabielskiego. Patrzę na ten arcymistrzowski proces metamorfozy mojej osoby 3,5 godziny pracy z efektami FX i ... KLĘKAM ! To było porażające wrażenie - patrzeć na siebie w lustrze i nie wierzyć samej, że pod spodem jest drobna biała kobieta ... Ja :))"

Twoja twarz brzmi znajomo. Katarzyna Skrzynecka Facebook 1
Agencja foto: Facebook

Kasia pokazała też jak wygląda tworzenie maski. Oto co napisała:

"CHARAKTERYZATORNIA - odlew twarzy na potrzeby metamorfoz naszych Mistrzów sztuki charakteryzacji: Małgosi Maykut i Michała Zabielskiego. Gdyby ktoś nie rozpoznał od razu - TO JA! Kasia Skrzynecka :)) limonkowy makijaż bardzo modny tej wiosny ;)))".

Twoja twarz brzmi znajomo. Katarzyna Skrzynecka Facebook 2
Agencja foto: Facebook

Uchyliła też rąbka tajemnicy na temat dzisiejszego odcinka:

"W CHARAKTERYZATORNI próba charakteryzacji do dzisiejszego odcinka programu... Czyim głosem zabrzmi taka twarz????  Ale niespodzianki, ile iluzji dodadzą jeszcze czarne włosy, nie zdradzam BAWCIE SIĘ Z NAMI DOBRZE WIECZOREM".

Twoja twarz brzmi znajomo. Katarzyna Skrzynecka Facebook 3
Agencja foto: Facebook

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Zobacz także
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida