ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka gwiazdy Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

Wielki Plebiscyt z okazji 25-lecia Super Expressu – kategoria Super Gwiazda

12.10.2016, godz. 00:00
ZENON MARTYNIUK, AKCENT
ZENON MARTYNIUK, AKCENT foto: Super Express

„Super Express" lada chwila kończy 25 lat. Z tej okazji rusza wielki plebiscyt, w którym chcemy wyłonić SuperGwiazdę 25-lecia, SuperAktora 25-lecia, SuperSportowca 25-lecia, SuperFilm 25-lecia, SuperPrzedsiębiorcę 25-lecia i SuperOsobowość 25-lecia. Głosować będzie można za pomocą SMS-ów oraz na stronie se.pl. Do wygrania aż 5 tysięcy złotych! Do piątku prezentujemy kandydatów na SuperGwiazdę 25-lecia.

ZENON MARTYNIUK

ZAGŁOSUJ! Treść SMS-a: SUPER.3 7243 (koszt 2,46 zł z VAT)

Lider zespołu Akcent pochodzi z Podlasia. Dziś to niekwestionowany król disco polo. Skromny, utalentowany, o niezwykłej barwie głosu. Rozkochał w sobie całą Polskę, śpiewając piosenkę o dziewczynie z klubu disco. Hit Zenona Martyniuka „Przez twe oczy zielone" zna niemal każdy, łącznie z kadrą polskiej piłki nożnej. Na koncerty Martyniuka przychodzą tysiące fanów. A pomyśleć, że założyciel zespołu Akcent jeszcze 10 lat temu nie spodziewał się takiego sukcesu.

Obecnie bywa gościem w domu, bo grywa po 10 koncertów tygodniowo i kręci teledyski w Stanach Zjednoczonych. Artysta ma na swoim koncie wiele przebojów, m.in. „Czemu jesteś taka, dziewczyno", „Kochana, wierzę w miłość", „Skradłaś wszystko" i „Przekorny los". Jego wielkim sukcesem jest otrzymanie w 2015 roku statuetki Osobowość Roku, którą Zenon odebrał podczas wielkiej Gali Osobistości. Martyniuk ma żonę Danutę i syna Daniela. Mieszka z rodziną w Białymstoku. Swojej żonie artysta zadedykował piosenkę „Sonet dla miłości". Jego najlepszym przyjacielem jest klawiszowiec zespołu Ryszard Warot.

Pozostali z kategorii SuperGWIAZDA

EDYTA GÓRNIAK sms: SUPER.1
DOROTA RABCZEWSKA DODA sms: SUPER.2
GRZEGORZ SKAWIŃSKI sms: SUPER.4
MARYLA RODOWICZ sms: SUPER.5

JAK GRAĆ

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS pod numer 7243 (koszt 2,46 zł VAT) wpisując w treści SUPER. numer kandydata. Głosowanie na Super Gwiazdę 25-lecia trwa do 16 października 2016 r. do g. 24.00. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Na głosujących czekają nagrody gotówkowe. Więcej na www.se.pl



Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: